خانه / دعا و ذکر مجرب / دعا های عظیم برای ثروتمند شدن و موفقیت های مالی

دعا های عظیم برای ثروتمند شدن و موفقیت های مالی

دعا های عظیم برای ثروتمند شدن و موفقیت های مالی

اگر می خواهید به موفقیت های مالی برسید، از مشکلات و گرفتاری های زندگی روزمره رها شوید، می توانید دعا های عظیم برای ثروتمند شدن و موفقیت های مالی را از سایت دعا شفا بخوانید که انشالله عاقبت بخیر شوید و همین طور زود تر از قرض و بدهی و گرفتاری های زندگی رها شوید.

0236073806237602873 دعا های عظیم برای ثروتمند شدن و موفقیت های مالی
دعا های عظیم برای ثروتمند شدن و موفقیت های مالی

دعا های عظیم برای ثروتمند شدن و موفقیت های مالی,دعای رزق و روزی,دعای رزق مغازه,دعای رزق و روزی صوتی,دعای رزق امام علی,دعای رزق و روزی خانه,دعای رزق و روزی مغازه,دعای رزق و روزی و برکت,دعای رزق کیف پول,دعای رزق و روزی امام جواد,دعای رزق و روزی روی نعل اسب,دعای رزق و روزی سریع التاثیر و مجرب,دعای رزق وروزی قوی,دعای رزق امام سجاد,دعای رزق و روزی ایت الله بهجت,دعای رزق و روزی نخودکی,دعای رزق روزی سریع,دعای ثروتمند شدن تجربه شده و پرخیر

دعا های عظیم برای ثروتمند شدن و موفقیت های مالی

در اعتبار و وثاقت این ذکر جهت گشایش روزی و وسعت رزق همین بس که این ذکر از آیات شریفه قرآن است و معنی و مفهوم آن نیز، راه خروج از مشکلات و کفایت در سختیها را می رساند.

بسم الله الرحمن الرحیم «وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»

توکلت علی الله و به نستعین انه خیر ناصر ومعین.اللهم اجعل صلوتی و نسکی و محیای ومماتی لک رب العالمین. الهم ارزقنا رزقا حلالا طیبا واسعا کثیرا. انک خیر الرازقین.یا ارحم الراحمین.

اینم ببین:  دعای مهر و محبت تضمینی و گشایش رزق و روزی

 

از برای وسعت رزق و گشایش روزی در روز پنجشنبه اول ماه شروع کرده و تا چهل و یک روز هر روز سیصد و پنجاه و نه مرتبه آیه مذکور- آیات دو و سه سوره طلاق: و من یتق الله    تا    لکل شی قدرا – را بدون تکلم با کسی بخواند که بسیار مجرب است و بعد از اتمام هر آیه بگوید:  “یا فتاح یا رزاق یا واسع”

کانال دعاشفا

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =