خانه / دعا و ذکر مجرب / قوی ترین طلسم زبان بند – طلسم بستن زبان همگان

قوی ترین طلسم زبان بند – طلسم بستن زبان همگان

قوی ترین طلسم زبان بندطلسم بستن زبان همگان

زبانبند-2 قوی ترین طلسم زبان بند - طلسم بستن زبان همگان
قوی ترین طلسم زبان بند – طلسم بستن زبان همگان

در این پست از سایت دعاشفا قوی ترین طلسم زبان بند – طلسم بستن زبان همگان را قرار داده ایم.طلسم هایی که در ادامه مطلی قرار داده ایم غالبا از دسته  طلسم هایی می باشند که همگانی بوده و مربوط به فرد ، موقعیت یا زمان خاصی نمی باشد. طلسم زبان بند همگان علاوه بر موارد مختلف غالبا برای  ایجاد صلح صفا و سازش موثر است.

زبان-بند-4 قوی ترین طلسم زبان بند - طلسم بستن زبان همگان
قوی ترین طلسم زبان بند – طلسم بستن زبان همگان

قوی ترین طلسم زبان بند – طلسم بستن زبان همگان,طلسم زبان بند شوهر,طلسم زبان بند با نخ,طلسم زبان بند و مطیع شدن,طلسم زبان بند با فلفل,طلسم زبان بند قوی از راه دور,طلسم زبان بند,طلسم زبان بند با قفل,طلسم زبان بند همگان

قوی ترین طلسم زبان بند – طلسم بستن زبان همگان

دعای زبان بند همگانی

دعای زبان بند همگانی که در زیر آمده است را باید بعد از فرستاندن 1000 صلوات بعد از نماز صبح در روز چهارشنبه بر کاغذی سفید و بدون خط بنویسید و همراه داشت باشید تا همه مخاطبین شما چه سره کار چه خانه و چه پشت تلفن در مقابل فرامین شما تسلیم شوند . توجه داشته باشید مانند دعای زبان بند قوی سکاکی کسی باید دعا را برای شما بنویسید که شرط ها را رعایت کند و حداقل از یک هفته قبل بر شروط مسلط شده باشد. اگر خودتان هم این کار را بتوانید انجام دهید که چه بهتر. 

« اللَّهُمَّ إِنِّي أَطَعْتُكَ فِي أَحَبِّ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ التَّوْحِيدُ وَ لَمْ أَعْصِكَ فِي أَبْغَضِ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ الْكُفْرُ فَاغْفِرْ لِي مَا بَيْنَهُمَا يَا مَنْ إِلَيْهِ مَفَرِّي آمِنِّي مِمَّا فَزِعْتُ مِنْهُ إِلَيْكَ اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الْكَثِيرَ مِنْ مَعَاصِيكَ وَ اقْبَلْ مِنِّي الْيَسِيرَ مِنْ طَاعَتِكَ يَا عُدَّتِي دُونَ الْعُدَدِ وَ يَا رَجَائِي وَ الْمُعْتَمَدَ وَ يَا كَهْفِي وَ السَّنَدَ وَ يَا وَاحِدُ يَا أَحَدُ يَا قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ اللَّهُ الصَّمَدُ لَمْ يَلِدْ وَ لَمْ يُوْلَدْ وَ لَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوا أَحَدٌ، »

اینم ببین:  دعای ادای قرض رفع مشکلات مالی و بدهی های سخت

از قوی ترین طلسم ها که برای بستن زبان در مسافت دور استفاده می شد

72 مرتبه صلوات 33 مرتبه الله اکبر 139 بار الحمد الله را بعد از نماز صبح روز چهار شنبه قرائت کرده و نام فرد مورد نظر و نام مادرش را سه بار به زبان بیاورید دستورالعمل طلسم زبان بند قوی از راه دور که ذکر شد را با وضوء قرائت کنید. در معدود مواقعی ضربه هایی از جنس سخن به زندگی ما آسیب می رساند که از سمت دوستان یا اعضاء خانواده ما گفته می شود و هیچ انگیزه مخربی پشت آن نیست طلسم زبان بند قوی یهودی از این جور بلایا جلوگیری می کند.

طلسم زبان بند قوی یهودی

طلسم زبان بند قوی یهودی اصولاً در مرحله اجرا پایین تر از طلسم زبان بند همگان قرار می گیرد و در دسته بندی کلی اگر فردی در مقابل شما از طلسم های زبان بند دیگر استفاده کند و شما نیز گردو میل کرده باشید بر طلسم زبان بند قوی یهودی که شما اجرا کردید چیره می شود. منوجان در مورد طلسم زبان بند قوی یهودی توضیحات مفصلی را در مطلبی تحت همین عنوان مطرح کرده است .

زبان بند با گره بر نخ

از ابتدایی ترین طلسم ها طلسم زبان بند با گره بر نخ سیاه است . بستم زبان فلانی را ( مادر شوهر ) باید هفتاد گره بزنید و قبل از هر گره ذکر گفته شده را قرائت کنید. با هر زبان یا جمله ای از خداوند هفت مرتبه کمک بخواهید و در آخر بر نخ بدمید . نخ را باید نزد خود همیشه نگاه دارید. هزینه خرید نخ مذکور باید به شما هدیه داده شده باشد. زبان بند با گره بر نخ قدمتی به درازای تاریخ دارد و اولین بار توسط سودابه بعد از ماجرای پاره کردن پیراهن سیاوش به منظور بستن زبان مردم و پادشاه استفاده گردید ولی از این قدرت بهره اشتباه برد و سعی در جبران اشتباهات و از همه مهم تر تکرار نکردن کینه توزی نکرد و سر انجام به کام مرگ گرفتار شد پس اگر طلسم زبان بند گره بر نخ را اجرا می کنید و می دانید که حق با شما نیست بعد از عملی شدن طلسم و رسیدن به خواسته خود سعی در جبرای آن نمایید یا حداقل اعمالی را انجام ندهید که نیاز به استفاده مجدد از طلسم باشد . دعای زبان بند همگان از طلسم زبان بند با گره بر نخ بسیار قوی تر است 

اینم ببین:  طلسم مجرب طرطبه و مقلاص - خواص طلسم طرطبه و مقلاص

دعای زبان بند قوی

طلسم زبان بند همگانی از دعای که تحت عنوان دعای زبان بند قوی در این مطلب ارائه داده شده اس قدرتمند تر می باشد ولی بسیار ساده و مجرب است. هزار صلوات خوانده و بر مقداری نمک بدمید . نمک را یا در آب حل کرده و به خورد طرف مقابل بدهید یا در غذا بریزید. فرد مورد نظر از غذا یا آب به اندازه یک چشیدن ساده تناول کرده یا بنوشد قبول است. دعای زبان بند قوی یک هفته با قدرت عمل کرده و فرستی برای شما ایجاد می کند که اگر وی حق گله کردنی دارد به جبران خطای خود بپردازید.

 

قوی ترین طلسم زبان بند – طلسم بستن زبان همگان,طلسم زبان بند شوهر,طلسم زبان بند با نخ,طلسم زبان بند و مطیع شدن,طلسم زبان بند با فلفل,طلسم زبان بند قوی از راه دور,طلسم زبان بند,طلسم زبان بند با قفل,طلسم زبان بند همگان

 

برگرفته از سایت ملکوت 786 مرجع ادعیه و اذکار قرآنی

کانال دعاشفا

درباره‌ی سید کریم سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.