خانه / دعا و ذکر مجرب / دعای سریع الاجابه در طلب حاجات و رسیدن به خواسته ها

دعای سریع الاجابه در طلب حاجات و رسیدن به خواسته ها

دعای سریع الاجابه در طلب حاجات و رسیدن به خواسته ها

در یکی دیگر از پست های سایت دعا شفا، رهگشای تجربه شده و عظیمی به شما عزیزان می آموزیم که باعث می شود به خواسته های عظیم برسید، از گرفتاری ها عبور کنید و ان شاء الله که زندگی تان نیز به مسیری هدایت می شود که روز به روز بیشتر به زندگی که در ذهن خود دارید نزدیک شوید.

036863780263807 دعای سریع الاجابه در طلب حاجات و رسیدن به خواسته ها
دعای سریع الاجابه در طلب حاجات و رسیدن به خواسته ها

دعای سریع الاجابه در طلب حاجات و رسیدن به خواسته ها,دعای طلب حاجات صحیفه سجادیه,دعای طلب حاجت از خدا,دعای طلب حاجت از امام زمان,دعای طلب حاجت از امام رضا,دعای طلب حاجت امام سجاد,دعای طلب حاجت از امام حسین,دعای طلب حاجت از امام جواد,دعای طلب حاجت سریع,دعای طلب حاجت از امام علی,دعای طلب حاجت مهم,دعا طلب حاجت,دعاهای طلب حاجت,دعا برای طلب حاجات مجرب و سریع التاثیر,

دعای سریع الاجابه در طلب حاجات و رسیدن به خواسته ها

امام رضا (ع) فرموده اند : الوَهّابُ اسمی است به غایت پرخاصیت و سریع الاجابة و خواص آن پیش از آن است که به شرح آید . هر که دعا کند به این طریق که بعد از فراغت از نماز دستها را بردارد و 7 نوبت این اسم بگوید و حاجت خواهد البته اجابت گردد .(3)
امام رضا علیه السلام فرمود: هر که این دو نام « حیّ و قیّوم » را ورد سازد عمرش دراز گردد و مراد او حاصل شود
امام رضا علیه السلام فرمود: هر که در سحر با طهارت دست بردارد و ده (10) بار بگوید« یا باسِطُ» و در روی خود فرود آورد هرگز محتاج نگردد و از غم نجات یابد .
امام رضا علیه السلام فرموده اند: هر که اسم« المُقیتُ» را هفت نوبت برآب روان یا آب باران خواند وطفل بدخوی بخورد خوشخوی و خوش ذهن گردد و هرچه خواند یاد گیرد . (4)
امام رضا (ع) فرموده اند: هر که این اسم را در دل بسیار بگوید خداوند مقاصد دنیا و آخرت او را برآورده نماید . هر کس هنگام خواب این ذکر را بخواند تا به خواب رود خدا به فرشتگان فرماید ، برای او دعا کنید و بگوئید خدا او را ایمن گردانی

اینم ببین:  دعای سریع الاجابه طلب حاجات و رسیدن به مهمات عظیم

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

9CB9F91F-BAB3-4F9B-8C51-4B7A98540856-310x165 دعای مجرب برای مهر و محبت - دعای جلب نظر و دوست داشتن تضمینی

دعای مجرب برای مهر و محبت – دعای جلب نظر و دوست داشتن تضمینی

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا دعای مجرب برای مهر و محبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =