خانه / دعا و ذکر مجرب / دعای حفاظت در برابر خطرات بلا ها و شر در زندگی

دعای حفاظت در برابر خطرات بلا ها و شر در زندگی

دعای حفاظت در برابر خطرات بلا ها و شر در زندگی

یک بار دیگر و در یکی دیگر از عناوین و پست های دعا شفا قصد داریم به شما عزیزان رهگشای تجربه شده ای بیاموزیم که باعث می شود از خطرات، سختی ها و مشکلات بزرگ و کوچک در امان بمانید. متن کامل دعای حفاظت در برابر خطرات بلا ها و شر در زندگی را هم اکنون بخوانید.

2036387637687 دعای حفاظت در برابر خطرات بلا ها و شر در زندگی
دعای حفاظت در برابر خطرات بلا ها و شر در زندگی

دعای حفاظت در برابر خطرات بلا ها و شر در زندگی,دعا برای رفع خطر دشمن,دعا برای رفع خطر در سفر,دعا برای رفع خطر بلا,دعا دفع بلایا و خطرات,دعا برای رفع خطر مرگ,دعا جهت رفع خطر,دعا برای دفع خطرات,دعا برای دفع خطر بلا,دعا دفع خطر,دعای دفع خطر دشمن

دعای حفاظت در برابر خطرات بلا ها و شر در زندگی

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند: کسی که هر صبح و عصر آن را به کار بندد، خداوند چهار فرشته بر او می گمارد که از پیش و پس و راست و چپ از او نگهبانی کنند. او در امان خدا خواهد بود و اگر آفریدگان، جن و انس، تلاش کنند که او را زیان رسانند، نخواهند توانست. دعا این است:
بسم الله الرحمان الرحیم، باسم الله خیر الأسماء، باسم الله رب الأرض و السماء، باسم الله الذی لا یضر مع اسمه سم و لا داء، باسم الله أصبحت و علی الله توکلت، باسم الله علی قلبی و نفسی، باسم الله علی دینی و عقلی، باسم الله علی أهلی و مالی، باسم الله علی ما اعطانی ربی، باسم الله الذی لایضر مع اسمه شی ء فی الأرض و لا فی السماء و هو السمیع العلیم. الله ربی لا اشرک به شیئاً، الله اکبر، الله اکبر، الله اعز و اجل مما اخاف و احذر، عز جارک و جل ثناوک و لا اله غیرک.
اللهم انی أعوذ بک من شر نفسی، و من شر کل سلطان شدید، و من شر کل شیطان مرید، و من شرکل جبار عنید، و من شر (کل)(1700) قضاء السوء، و من شر کل دابه أنت آخذ بناصیتها، انک علی صراط مستقیم و أنت علی کل شی ء حفیظ.(171)
ان ولیی الله الذی نزل الکتاب و هو یتولی الصالحین، فان تولوا فقل: حسبی الله لا اله الا هو، علیه توکلت و هو رب العرش العظیم.

اینم ببین:  دعای مجرب برای عاقبت بخیری خود و دوستان پرخیر

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

94D036CB-3DB5-444D-BDB5-C8D547D82534-310x165 دعای مجرب درمان و شفای بیماری ها در بحارالانوار

دعای مجرب درمان و شفای بیماری ها در بحارالانوار

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا به دعای مجرب درمان و شفای بیماری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 16 =