آخرین خبرها

دعایی مجرب برای دلتنگی معشوق از راه دور و بازگشت معشوق

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا به دعایی مجرب برای دلتنگی معشوق از راه دور و بازگشت معشوق پرداخته ایم. برای بازگشت معشوق و دلتنگ شدن معشوق از راه دور و عشق دیوانه وار دعای مجرب عنوان شده را بخوانید که ان شاء الله کارگشا باشد.

628EB9CB-08CE-41E6-8451-C787DBFF08D8-300x141 دعایی مجرب برای دلتنگی معشوق از راه دور و بازگشت معشوق

دعایی مجرب برای دلتنگی معشوق از راه دور و بازگشت معشوق،دعا برای دلتنگ شدن معشوق,طلسم دلتنگ و بیقرار شدن معشوق,دعای عشق دیوانه وار,دعای بازگشت معشوق,آیه و سوره دلتنگ شدن محبوب از دور،دعای قوی برای دلتنگ شدن فرد,دعای دلتنگی از دور,دعای قوی و مجرب دلتنگی

دعایی مجرب برای دلتنگی معشوق از راه دور و بازگشت معشوق  

دعای قوی و مجرب دلتنگ شدن فرد از راه دور :

اگر فرد مورد نظر از شما دور است و می خواهید او را هر چه بیشتر دلتنگ و شیفته خود کنید می توانید از دعای زیر استفاده کنید تا با جلب محبت محبوب او را برای خود بیقرار سازید.

آیه الکرسی را هنگام طلوع صبح ۷ مرتبه بخوانید و این کار را به مدت ۷ روز ادامه دهید.

دعای قوی و مجرب دلتنگ کردن معشوق فوری :

اگر معشوق از شما فاصله گرفته و می خواهید هر چه سریع تر او را به سمت خود برگردانید می توانید از دعای زیر برای برگشتن شخصی که رفته استفاده کنید که در زیر آمده است

« اللَّهُمَّ حَبِّبْنِی إِلَى جَمِیعِ خَلْقِکَ حَتَّى لَا یکُونَ لِی فِی قَلْبِ أَحَدٍ مِنْ خَلْقِکَ غِلْظَهٌ وَ لَا یعَارِضُونِی وَ اجْعَلْهُمْ یسْتَقْبِلُونِّی بِوُجُوهٍ بَسِیطَهٍ وَ یقْضُونَ حَوَائِجِی وَ یطْلُبُونَ مَرْضَاتِِی وَ یخْشَوْنَ سَخَطِی بِاسْمِکَ الْقُدُّوسِ الْعَظِیمِ الْأَعْظَم »

دعای دلتنگی و بیقراری شدید :

اینم ببین:  جادو فوق العاده قوی بخت سواره جادو با ۳۷ موکل پریزاد

اگر بین شما و معشوق دلخوری پیش آمده و همین امر باعث فاصله گرفتن وی از شما شده است می توانید دعای زیر را ۱۰۰ مرتبه تکرار کنید تا با رفع کدورت حاصله محبوب به شدت دلتنگ شما شود.

« لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین »

دعای بیقراری و دلتنگی معشوق از راه دور

دعای زیر را ۱۱ مرتبه بخوانید و به سمت باد فوت کنید با این نیت که با بیقراری معشوق بتوانید او را دلتنگ خود کنید.

« اللهم حببنی الی خلقک و افض علی من وسعه رزقک و وفقنی للقیام باداء حقک برحمتک و رضوانک و منک و احسانک یا کریم »

دعای عشق دیوانه وار و دلتنگی از راه دور :

برای اینکه بتوانید محبوب خود را دیوانه وار عاشق خود کنید از دعایی که در زیر آمده است استفاده کنید و آن را بعد از هر نماز ۷ مرتبه با نیت عشق دیوانه وار و دلتنگ کردن معشوق از راه دور بخوانید.

« یُحِبُّونَهُم کَحُبِّ الله وَ الذینَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه »

دعای و تضمینی برای بیقراری معشوق :

دعایی که در زیر آمده است را اگر هنگام غروب آفتاب بخوانید باعث دلتنگ شدن محبوب مورد نظر می شود و معجزه بازگشت معشوق محسوب می گردد.

« إِنَّ أَصْحابَ الْجَنَّهِ الْیَوْمَ فی‏ شُغُلٍ فاکِهُون هُمْ وَ أَزْواجُهُمْ فی‏ ظِلالٍ عَلَى الْأَرائِکِ مُتَّکِؤُنَ لَهُمْ فیها فاکِهَهٌ وَ لَهُمْ ما یَدَّعُونَ »

دعا برای شیرین شدن پیش محبوب :

اگر بخواهید خود را نزد محبوب شیرین کنید بهتر است در روز جمعه ۱۰۰۰ مرتبه ذکر « الودود » را به یک میوه بهشتی خوانده و آن را به خورد وی دهید تا با عزیز شدن نزد معشوق برای همیشه در دلش جای بگیرید.

اینم ببین:  دعا برای عزیز شدن و بی قراری در دل معشوق مجرب

برگرفته از سایت دعایاب

درباره‌ی gobadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *