آخرین خبرها

طلسم با هسته خرما,طلسم عشق از راه دور با هسته خرما

در این بخش از سایت ذکر و دعا و ختم و تعبیر خواب دعا شفا doashafa.com طلسم با هسته خرما,طلسم عشق از راه دور با هسته خرما را قرار دادیم . طلسم بسیار قوی و مجرب با هسته خرما برای جلب عشق و مهر و محبت شخص مورد نظر از راه دور . اگر می خواهید عشق و محبت خود را در دل معشوق بیندازید و یا عشق و محبت معشوق را جلب خود کنید می توانید از قویترین طلسم عشق و محبت از راه دور استفاده کنید …

طلسم-با-هسته-خرماطلسم-عشق-از-راه-دور-با-هسته-خرما طلسم با هسته خرما,طلسم عشق از راه دور با هسته خرما

بهترین طلسم محبت و عشق,نوشتن قویترین طلسم عشق با هسته خرما

طلسم عشق و محبت با هسته خرما

طلسم عشق از راه دور با هسته خرما یکی از روش‌های شناخته شده در فرهنگ و تاریخ ایران برای جذب عشق و علاقه‌مندی دیگران است. این روش در گذشته بسیار مشهور بوده و به عنوان یکی از روش‌های جذب عشق و علاقه‌مندی در فرهنگ ایرانی شناخته می‌شود.

هسته خرما از موادی است که در فرهنگ ایرانی به عنوان یکی از مواد غذایی محبوب شناخته شده است. هسته خرما به دلیل داشتن خصوصیات خاصی، می‌تواند به عنوان یکی از ابزارهای طلسم عشق از راه دور استفاده شود.

برای طلسم عشق با هسته خرما، ابتدا باید هسته خرما را از داخل خرما جدا کرد. سپس باید روی هسته خرما نام شخصی را که مایلید علاقه‌مندی آن شخص به شما بیشتر شود بنویسید. سپس هسته خرما را در یک کاغذ روی کاغذ بگذارید و کاغذ را بسته و در جایی ایمن نگه دارید.

طبق باورهای مردم، این روش می‌تواند به شما کمک کند تا علاقه‌مندی و عشق شخصی را که مایلید به شما علاقه‌مند شود، جذب کنید. با این حال، این روش به تنهایی کافی نیست و شما باید اقدامات دیگری را نیز انجام دهید تا بتوانید علاقه‌مندی و عشق شخصی را جذب کنید.

طلسم عشق از راه دور

اینم ببین:  دعا برای درمان بیماری ها و امراض سخت

با نام خدا نیت کرده و غسل کند و در ایامی به جز قمر در عقرب در محلی آرام به مدت ۴ روز و در روز اول ۱۰۰ مرتبه سوره کوثر را به میوه ای بخواند و به خورد محبوبش بدهد . در روز دوم این دعا را ۱۰۰ مرتبه قرائت و نیز ۱۰۰ مرتبه به نوشیدنی شیرین یا آب پاک بخواند و به خورد محبوبش دهد :

{وَأَلْقَیْتُ عَلَیْکَ مَحَبَّهً مِنِّی وَلِتُصْنَعَ عَلَى عَیْنِی * إِذْ تَمْشِی أُخْتُکَ فَتَقُولُ هَلْ أَدُلُّکُمْ عَلَى مَنْ یَکْفُلُهُ فَرَجَعْنَاکَ إِلَى أُمِّکَ کَیْ تَقَرَّ عَیْنُهَا وَلَا تَحْزَنَ وَقَتَلْتَ نَفْسًا فَنَجَّیْنَاکَ مِنَ الْغَمِّ وَفَتَنَّاکَ فُتُونًا
زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاءِ وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنْطَرَهِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّهِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَهِ وَالْأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَاللَّهُ عِنْدَهُ حُسْنُ الْمَآبِ قَدْ شَغَفَهَا حُبًّا إِنَّا لَنَرَاهَا فِی ضَلَالٍ مُبِینٍ فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُتَوَکِّلِینَ یُحِبُّهُمْ وَیُحِبُّونَهُ أَذِلَّهٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ أَعِزَّهٍ عَلَى الْکَافِرِینَ}

و در روز سوم آیات ۱۶۵ و ۱۶۶ و ۱۶۷ سوره بقره را با گلاب و زعفران نوشته وباخود همراه کند و در روز آخر به نیت جلب محبوبش تا میتواند بر ذکر یا الله مداومت ورزد که اگر چنین کند ان شاءالله محبت محبوبش به او زیاد شود.

برگرفته از دعا 786

**************************************

منبع : سایت دعا شفا سایت مرجع ذکر و دعا و آیات قرآنی

درباره‌ی سیّد محمد سیّدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *