آخرین خبرها

طریقه نوشتن طلسم طرطبه – متن دعای طلسم طرطبه – شکل طلسم طرطبه

در این بخش از سایت دعا شفا طریقه نوشتن طلسم طرطبه – متن دعای طلسم طرطبه – شکل طلسم طرطبه را برای شما برادران و خواهران گرامی قرار دادیم . طلسم طرطبه از طلسمات قوی و مجرب برای جلب و جذب مهر و محبت و تسخیر قلب شخص مورد نظر می باشد . طلسم طرطبه همچنین برای قوی شدن و استحکام بیشتر روابط زناشویی بین زن و شوهر بسیار مفید می باشد …

طریقه-نوشتن-طلسم-طرطبه-متن-دعای-طلسم-طرطبه-شکل-طلسم-طرطبه طریقه نوشتن طلسم طرطبه - متن دعای طلسم طرطبه - شکل طلسم طرطبه

طریقه نوشتن طلسم طرطبه – متن دعای طلسم طرطبه – شکل طلسم طرطبه,انگشتر طلسم طرطبه,خواص و فوائد طلسم طرطبه,نوشتن طلسم طرطبه روی فلز,طلسم طرطبه برای افزایش محبت زن و شوهر,طلسم طرطبه برای تسخیر قلب

طلسم طرطبه چیست :

طلسمات مربوط به تسخیر و جلب و جذب و محبت بیشمارند و یکی از این طلسمات مشهور همان طلسم طرطبه است که در اصل برای مستحکم نمودن روابط زن و شوهر است.

طریقه نوشتن طلسم طرطبه :

طلسم طرطبه  (طلسم آتشین بیقراری) باید بر روی فلز و با توجه به طبع و طالع جفری فرد انجام شود و این طلسم را به سنّی های اهل حجاز منتسب میکنند.

معروف است که این نوع طلسم در اصل برای استحکام روابط زناشویی است (این طلسم ذهن زن را در اختیار میگیرد و باعث زیاد شدن جذابیت در مرد میشود و دیگر اینکه گرایش مرد را به زن مورد نظر بسیار زیاد میکند) ولی غالبا استفاده های دیگری برای جلب القلوب و جلب و جذب پسر و دخترهای نامحرم هم شامل آن است.

خواص طلسم طرطبه برای افزایش محبت :

به عبارت دیگر ، طلسم طرطبه یک طلسم دوسویه است. یعنی این طلسم باعث زیاد شدن جذابیت و افزایش محبت و تمایل زن به مرد میشود. ولی در عین حال موجبات علاقه بیشتر مرد به زن را نیز سبب میگردد. این علاقه به گونه ای است که یک لحظه طاقت دوری از زن مورد نظر را نخواهد داشت.

معروف است که اگر طلسم طرطبه به شکل انگشتر یا دستبند (طلا یا نقره) بنام زن باشد و انگشترش گوشه ای از لباس مرد مورد نظر را لمس کند، مرد بی تاب شده و دیوانه وار مسحور و مطیع گفته و دستور زن میگردد و حتی پس از نزدیکی هم تمایل به بودن با او ادامه دارد. در اصل برای درمان مسائل زناشویی بین زن و شوهر از طلسم طرطبه استفاده میکنند .

انگشتر طلسم طرطبه :

وجه دیگر قضیه این است که اگر طلسم طرطبه به شکل انگشتری در دست مرد باشد و به گوشه ی لباس زن بخورد هر امر و دستوری که به زن دهد اجرا می کند.

منبع : سایت دعاگو

اینم ببین:  دعای عزیز شدن نزد مردم و جلب محبت تجربه شده

**************************************

منبع : سایت دعا شفا سایت مرجع ذکر و دعا و آیات قرآنی

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *