آخرین خبرها
خانه / دعا و ذکر مجرب / روش های مجرب توسل به ائمه علیهم السلام مجرب

روش های مجرب توسل به ائمه علیهم السلام مجرب

روش های مجرب توسل به ائمه علیهم السلام مجرب

در این پست قصد داریم به شما عزیزان گره گشایی شرح دهیم که باعث می شود با توسل به ائمه به حاجات، خواسته ها، مهمات و نیاز ها در زندگی برسید و از مشکلات و سختی های بزرگ و کوچک نیز آسان تر و بهتر عبور کنید، متن کامل روش های مجرب توسل به ائمه علیهم السلام مجرب را در ادامه بخوانید.

023868206382067 روش های مجرب توسل به ائمه علیهم السلام مجرب
روش های مجرب توسل به ائمه علیهم السلام مجرب

روش های مجرب توسل به ائمه علیهم السلام مجرب,دعای توسل,دعای توسل صوتی,دعای توسل صوتی فرهمند,دعای توسل,دعای توسل سماواتی صوتی,دعای توسل سماواتی اپارات,دعای توسل سماواتی حرم امام رضا,دعای توسل سماواتی دانلود,دعای توسل سماواتی دانلود صوتی,دعای توسل سماواتی تصویری,دعای توسل سماواتی بیت رهبری,دعای توسل سماواتی در بیت رهبری,دعای توسل دیگر صوتی,دعای توسل دیگر متن,دعای توسل دیگر Pdf,دعای توسل دیگر با صوت,دعای توسل دیگر مفاتیح,دعای توسل دیگر در مفاتیح الجنان,دعای توسل دیگر مفاتیح الجنان,دعای توسل دیگر در مفاتیح,دعا توسل دیگر,دعاي توسل بدون ترجمه,دعای توسل بدون ترجمه فارسی,دعای توسل بدون ترجمه Pdf,

روش های مجرب توسل به ائمه علیهم السلام مجرب

1- ساعات آخر شب ، یک ساعت قبل از طلوع فجر توسّل به حضرت زهرا (علیه السلام ) : به جهت رحمت و مغفرت .
2- از طلوع فجر تا طلوع آفتاب ، ساعت توسّل به جناب امیرالمؤمنین علی ( علیه السلام ) : برای رفع ظلم ، انتقام و دفع مکر .
3- از طلوع آفتاب ساعت توسّل به امام حسن ( علیه السلام ) : برای رفع ظلم ، انتقام و دفع مکر .
4- از ساعت سوّم ، از تابش شعاع خورشید تا بلند شدن روز ، مختص به امام حسین ( علیه السلام ) : به جهت رحمت و مغفرت الهی .
5- ساعت بعدی ، از بلند شدن روز است تا زوال آفتاب ، توسّل به امام سجّاد (علیه السلام ) : ایمنی یافتن از شرّ سلطان جائر و شیطان و معزز بودن در نظر سلطان .
6- از اوّل زوال تا هشت رکعت نماز نافله ظهر ، توسّل به امام باقر ( علیه السلام ) : به جهت توفیق کسب علم و معرفت
7- از چهار رکعت مانده به نماز ظهر تا وقت نماز ظهر ، زمان توسّل به امام صادق ( علیه السلام ) : به جهت توفیق یافتن بر وظایف و عبادات و اداء سُنن و ترک محرّمات .
8- از ساعت هفتم و بعد از فارغ شدن از نماز ظهر تاچهار رکعت از نافله عصر ، زمان توسّل به امام موسی بن جعفر ( علیه السلام ) : برای شفای امراض وبیماری و دفع امراض باطنی و ظاهری .
9- ساعت هشتم از چهار رکعت نافله عصر است تا فراغ از نافله عصر ، توسّل به امام رضا ( علیه السلام ) : برای سلامتی در سفر – چه دریا و چه خشکی – و رسیدن به وطن و خلاصی از غم و اندوه و غربت.
از ساعت نهم بعد از فراغ از نماز عصر تا انقضای سه ربع ، زمان توسّل به امام جواد ( علیه السلام ) : برای یافتن گنج ، قناعت و رسیدن به نعمت های پی در پی و توانگری و بخشش .
11-ساعت دهم ، از ابتدای ربع آخر روز است تا یک ساعت به زردی آفتاب که زمان توسّل به امام علی النقی ( علیه السلام ) است : از برای استعانت بر اداء حقوق اخوات از مؤمنین و مؤمنات و رد مظالم .
12- قبل از زردی آفتاب زمان توسّل به امام حسن عسگری ( علیه السلام ) : از برای درست شدن کارهای دینی و دنیوی و غلط نشدن آن و مسرور بودن در همه اوقات.
13- از زردی آفتاب تا غروب زمان توسّل به امام عصر ( عجل الله تعالی فرجه شریف ) : به جهت پیروزی یافتن و ظفر بر اعداء در جنگ و … و اداء قرض و روی نمودن فتوحات .

اینم ببین:  ختم و توسل در طلب حاجات و مهمات پرخیر و عظیم

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

DDDFA0B1-051C-4DC3-9BDF-9CC67527830E-310x165 دعای قوی برای رفع مشکلات ازدواج - ذکر مخصوص ازدواج دختران و پسران

دعای قوی برای رفع مشکلات ازدواج – ذکر مخصوص ازدواج دختران و پسران

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا به دعا و ذکرهای قوی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − نه =