دعا و دستور طلب روزی پس از نماز واجب تجربه شده

دعا و دستور طلب روزی پس از نماز واجب تجربه شده

در این مطلب قصد داریم دعایی به شما عزیزان بیاموزیم که کارگشا است و سبب می شود اگر در کسب روزی به مشکل برخورده اید از آن گذر کرده و زندگیتان از هر گونه سختی رها شده و به سمت موفقیت های بیشتری پیش بروید.

زندگی پر است از دردسر هایی که گاه مسیر گذر از آن پیش و روی ماست اما به خوبی در آن دقت نمی کنیم؛ در نتیجه بهتر است که دعا و دستور طلب روزی پس از نماز واجب تجربه شده را بخوانید که اثری عظیم دارد و بزودی نیز آن را تجربه می کنید.

20367396027936207 دعا و دستور طلب روزی پس از نماز واجب تجربه شده
دعا و دستور طلب روزی پس از نماز واجب تجربه شده

دعا و دستور طلب روزی پس از نماز واجب تجربه شده,دعای طلب روزی از امام صادق,دعای طلب روزی زیاد,دعای طلب روزی حلال,دعای طلب روزی از خداوند,دعای طلب رزق و روزی صوتی,دعا برای طلب روزی حلال,دعا جهت طلب روزی,دعای مجرب برای طلب رزق و برکت و روزی,

دعا و دستور طلب روزی پس از نماز واجب تجربه شده

حضرت امام رضا علیه السلام فرموده است:

براى درخواست روزى بعد از هر نماز واجب بگو:
یا مَنْ یَمْلِکُ حَوآئِجَ السَّآئِلینَ، وَیَعْلَمُ ضَمیرَ الصَّامِتینَ، لِکُلِّ مَسْأَلَهٍ مِنْکَ سَمْعٌ حاضِرٌ وَجَوابٌ عَتیدٌ، وَلِکُلِّ صامِتٍ مِنْکَ عِلْمٌ باطِنٌ مُحیطٌ. أَسْأَلُکَ بِمَواعیدِکَ الصَّادِقَهِ، وَأَیادیکَ الْفاضِلَهِ، وَرَحْمَتِکَ الْواسِعَهِ، وَسُلْطانِکَ الْقاهِرِ، وَمُلْکِکَ الدَّآئِمِ، وَکَلِماتِکَ التَّامَّاتِ. یا مَنْ لاتَنْفَعُهُ طاعَهُ الْمُطیعینَ، وَلایَضُرُّهُ مَعْصِیَهُ الْعاصینَ، صَلّ‏ عَلى مُحَمَّدٍ وَالِهِ، وَارْزُقْنی مِنْ فَضْلِکَ، وَأَعْطِنی فیما تَرْزُقُنِی الْعافِیَهَ، بِرَحْمَتِکَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمینَ.

 

ترجمه ی این دعای پر خیر و برکت در ادامه:

اینم ببین:  دعای تجربه شده و اسلامی برای افزایش روزی پرخیر

اى آنکه حاجت درخواست کنندگان را مالکى و در اختیار تو است، و از درون و باطن خاموششان و خاطر آنها آگاهى، براى هر درخواستى از تو شنیدنى حاضر و جوابى آماده است، و براى هر ساکتى علم و دانش به باطن و فراگیر است. از تو مى ‏خواهم به وعده‏ هاى راست و درستت، و نعمت ‏هاى افزونت، و رحمت وسیع و فراگیرت، و قدرت چیره ‏شونده ‏ات، و فرمانروایى همیشگى‏ ات، و کلمات کاملت. اى کسى که فرمانبردارى اهل طاعت به تو سودى نمى ‏بخشد، و نافرمانى اهل معصیت به تو ضررى نمى‏ زند، بر محمّد و آل او درود فرست، و از فضل و احسانت به من روزى بده، و در آنچه روزى مى ‏دهى عافیت عطا کن، به رحمتت اى مهربانترین مهربانان .

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *