خانه / دسته‌بندی نشده / دعا و آیات قرآنی برای رفع گریه و بی قراری نوزاد

دعا و آیات قرآنی برای رفع گریه و بی قراری نوزاد

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا به دعا و آیات قرآنی برای رفع گریه و بی قراری نوزاد پرداخته ایم. برای رفع گریه و بی قراری کودک و نوزاد و آرام شدن کودک دعای مجرب عنوان شده را بخوانید که ان شالله کارگشا باشد.

A8E94286-5FC1-497B-AFE0-8EB404AEEB48-300x176 دعا و آیات قرآنی برای رفع گریه و بی قراری نوزاد

دعا و آیات قرآنی برای رفع گریه و بی قراری نوزاد,دعا و آیات قرآنی مجرب برای رفع گریه کودک و نوزاد,دعای مجرب برای دفع گریه کودک,دعایی قوی مخصوص رفع گریه بچه,دعایی سریع الاجابه برای رفع سریع و فوری گریه کودک و بچه,دعای سریع الاجابه برای رفع گریه نوزاد

دعا و آیات قرآنی برای رفع گریه و بی قراری نوزاد

دعای مخصوص رفع گریه کودک و نوزاد

برای خواندن دعای گریه بچه – دعای گریه کودک و نوزاد ، آیات شریفه ذیل را با گلاب و زعفران بنویسید و به کودک بیاویزید به اذن و اراده باریتعالی گریه و بیقراری اش برطرف خواهد شد.

(إِذْ أَوَى الْفِتْیَهُ إِلَى الْکَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَهً وَهَیِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا فَضَرَبْنَا عَلَى آذَانِهِمْ فِی الْکَهْفِ سِنِینَ عَدَدًا – الکهف – الآیه – ۱۱ (َفَمِنْ هَذَا الْحَدِیثِ تَعْجَبُونَ وَتَضْحَکُونَ وَلَا تَبْکُونَ وَأَنتُمْ سَامِدُونَ (وَخَشَعَت الْأَصْوَاتُ لِلرَّحْمَنِ فَلَا تَسْمَعُ إِلَّا هَمْسًا )سپس معوذتین (سوره های فلق و ناس) را بنویسید.

توجه شود:

پس از نوشتن دعای گریه بچه – دعای گریه کودک و نوزاد در کاغذ بدون خط، آنرا تا بزند و در پارچه سبز بگذارد و به کودک یا طفل بیاویزد.

اینم ببین:  دعای وسعت رزق و کسب روزی بسیار تجربه شده و قوی

دعایی برای دفع گریه کودک

برای دفع گریه کودک ، روز جمعه سوره مبارکه رعد را با خلوص نیت (در کاغذ بدون خط ) بنویسد و آنرا بر گهواره کودک ببندد . گریه کودک دفع میگردد.

******************************

کلمات کلیدی مرتبط با دعای رفع گریه بچه

دعای گریه بچه – دعای گریه کودک و نوزاد – دعای گریه نوزاد – دعا برای گریه بچه – دعا جهت گریه کودک – دعای رفع گریه بچه – دعا برای گریه نوزاد – دعا برای رفع گریه – سایت دعاشفا – دعانویسی – سایت دعا شفا – دعا برای گریه نکردن نوزاد – دعا برای رفع گریه نوزاد

کانال دعاشفا

درباره‌ی مدیر قبادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.