دعا برای رهایی از سختی ها مشکلات و گرفتاری ها

دعا برای رهایی از سختی ها مشکلات و گرفتاری ها

اگر دوست دارید در زندگی کم تر با بلا ها و سختی ها روبرو شوید و از واقعیت های پر خطر رها شوید حتما دعا برای رهایی از سختی ها مشکلات و گرفتاری ها را بخوانید که این دعا ها راهگشا بوده و زندگی تان را به سمت دیگری می کشد که وارد حریم امن الهی می شوید. متن کامل دعا برای رهایی از سختی ها مشکلات و گرفتاری ها را در ادامه بخوانید که بار ها انسان های زیادی را نجات داده است.

278367903960273 دعا برای رهایی از سختی ها مشکلات و گرفتاری ها
دعا برای رهایی از سختی ها مشکلات و گرفتاری ها

دعا برای رهایی از سختی ها مشکلات و گرفتاری ها,دعای دفع بلا,دعای رفع بلاتکلیفی,دعای رفع بلای خواب بد,دعای رفع بلا اهل سنت,دعای دفع بلا صوتی,دعای دفع بلا در ماه صفر,دعای دفع بلا پر خیر و برکت تجربه شده عظیم,دعای رفع بلا و ارامش,دعای رفع بلا و مرض,دعای رفع بلا و چشم زخم,دعای رفع بلا از خواب بد,دعای رفع بلا از فرزند,دعای رفع بلا مفاتیح,دعای رفع بلا خواب بد,دعای دفع بلایای طبیعی,دعای رفع بلا و طلسم,دعای رفع بلا زلزله,دعا برای رهایی از دردسر و سختی ها,

دعا برای رهایی از سختی ها مشکلات و گرفتاری ها

امام صادق (ع) با یارانش دستور داد، درخواست خود را به صورت نامه به من بنویسید. آنها درخواست خود را نوشتند و به آن حضرت عرضه داشتند، ولی در پایان درخواست کلمه «ان شاءالله» نبود، حضرت فرمود:

چگونه امیدوارید که در خواستتان عملی شود، در حالی که در این نوشته کلمه «ان شاء الله» نیست. بنگرید هر جا کلمه «ان شاءالله» می خواهد در آن بنویسید.

اینم ببین:  دعای سریع الاثر قرآنی برای دفع سختی ها و گرفتاری ها

 

از حضرت علی (ع) منقول است که فرمود: هر کس که صد آیه از هر جای قرآن بخواند، بعد هفت مرتبه «یا الله» بگوید، اگر بر صخره هم دعا کند، خداوند متعال آن را می شکافد.

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *