دعای مجرب رفع و درمان زگیل

دعای مجرب رفع و درمان زگیل

دعای-مجرب-150x150 دعای مجرب رفع و درمان زگیل
دعای مجرب رفع و درمان زگیل , دعای رفع زگیل , دعای دفع زگیل , دعای از بین رفتن زگیل , دعای رفع زیگیل , دعایی برای از بین رفتن زگیل

بیمار مقدارى نمک بردارد و به زگیل بمالد و آن را در آتش افکند و بر آن سه بار دعای مجرب رفع و درمان زگیل بخواند (لوانزلنا هذا القرآن على جبل … تا آخر سوره ) که انشاء الله تعالى برطرف خواهد شد.

دعای دیگر برای درمان و رفع زگیل

بر سه دانه جو بنویسد: و مثل کلمه خبیثه اءجتثت من فوق الاءرض مالها من قرار و آنها را بر زگیل بچرخاند سپس در جایى مرطوب در آخر ماه دفن کند که چون جوها بپوسد زگیل خوب شود.
مردى از حضرت رضا (علیه السلام) چیزى خواست که زگیل ها را برطرف کند فرمود: هفت دانه جو بردار و بر هر دانه هفت بار اذا وقعت الواقعه را تا فکانت هباء منثورا بخوان و نیز بخوان : یساءلونک عن الجبال فقل ینسفها ربى نسفا… تا… و لا امتا. سپس جوها را دانه دانه بر زگیل بمال و آنها را در پارچه نو بگذار و سنگى به آن ببند و به چاه انداز. مرد به دستور عمل کرد و روز هفتم یا هشتم بدنش مثل کف دست صاف و سالم شد، و فرمود: باید در آخر ماه این کار شود و بخواند: اءو لم الذین کفروا اءن السموات و الاءرض کانتا رتقا ففتقناهما .

مکارم الاخلاق ، حسن بن فضل بن حسن طبرسى مترجم : عبد الرحیم عقیقى بخشایشى .

*****

دعای رفع زگیل , دعای دفع زگیل , دعای از بین رفتن زگیل , دعای رفع زیگیل , دعایی برای از بین رفتن زگیل , دعای محو زگیل , دعا برای زگیل , دعای درمان زگیل , دعایی برای زیگیل , دعای مجرب رفع و درمان زگیل

اینم ببین:  جدول ایام قمر در عقرب سال ۱۳۹۵

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *