خانه / دعا و ذکر مجرب / دعای مجرب بازگشت مال از دست رفته و کسب روزی پرخیر

دعای مجرب بازگشت مال از دست رفته و کسب روزی پرخیر

دعای مجرب بازگشت مال از دست رفته و کسب روزی پرخیر

دعایی در این مطلب از سایت دعا شفا می خوانیم که تجربه شده گره گشا و پرخیر و برکت خواهد بود و در واقع اگر می خواهید از بزرگ ترین و سخت ترین ضرر ها و مشکلات مالی در امان باشید باید دعای مجرب بازگشت مال از دست رفته و کسب روزی پرخیر را مرتبا بخوانید که قطعا راه موفقیت را بهتر به شما نشان خواهد داد.

2708378063702638 دعای مجرب بازگشت مال از دست رفته و کسب روزی پرخیر
دعای مجرب بازگشت مال از دست رفته و کسب روزی پرخیر

دعای مجرب بازگشت مال از دست رفته و کسب روزی پرخیر,دعای روزی,دعای روز یکشنبه,دعای روزی رسان,دعای روزی مغازه,دعای روزی امام جواد,دعای روزی ایت الله بهجت,دعای روزی رزق,دعای روزی برکت,دعای روزی از غیب,دعای روزی و ثروت,دعای روزی صوتی,دعای روزی جمعه,دعای روزی خانه,دعای روزی سایت دعا شفا تجربه شده و عظیم,دعای روزی کار,دعای روزی خوب,دعای روزی شنبه,دعای روزی مجرب,دعای روزی توسل به امام جواد,دعای روزی سریع,دعای پرخیر و برکت کسب رزق و روزی,دعای کسب رزق مجرب و قوی,

دعای مجرب بازگشت مال از دست رفته و کسب روزی پرخیر

1- در دعا و گفتگو با خداوند كلمه‌ «رَبِّنا» را زياد بكار ببريم. در اين آيات چند بار اين كلمه تكرار شده است. (عَسى‌ رَبُّنا أَنْ يُبْدِلَنا… إِنَّا إِلى‌ رَبِّنا راغِبُونَ)

2- در تحليل و بررسى ناگوارى ها به كوتاهى‌هاى خودمان اعتراف كنيم و خداوند را منزه بدانيم. (سُبْحانَ رَبِّنا إِنَّا كُنَّا ظالِمِينَ)

3- ندادن حق ديگران، ظلم به خويش و طغيان به ديگران است. (إِنَّا كُنَّا ظالِمِينَ‌- إِنَّا كُنَّا طاغِينَ)

4- در برابر خداوند، به ضعف و زشتى عمل خود اعتراف بيشترى كنيم. (إِنَّا كُنَّا طاغِينَ) (چنانكه امام على (ع) در دعاى كميل مى‌گويد: «معتذرا نادما، منكسرا مستقيلا، مستغفرا منيبا مقرا مذعنا معترفا»)

5- به هنگام از دست دادن اموال دنيوى، به لطف و رحمت الهى اميدوار باشيد كه بهتر از آن را به شما بدهد. (عَسى‌ رَبُّنا أَنْ يُبْدِلَنا خَيْراً مِنْها)

اینم ببین:  دعای رفع مشکلات مالی و پرداخت بدهی ها و قرض ها سریع الاثر
کانال دعاشفا

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

2308360278326073-310x165 دعای رونق فروش و موفقیت در کسب و تجارت سریع الاثر

دعای رونق فروش و موفقیت در کسب و تجارت سریع الاثر

دعای رونق فروش و موفقیت در کسب و تجارت سریع الاثر به شما عزیزان در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 15 =