دعای قوی و عظیم برای پیروزی بر دشمنان سریع الاثر

دعای قوی و عظیم برای پیروزی بر دشمنان سریع الاثر

دعای تجربه شده و عظیمی را به شما عزیزان می آموزیم که موجب می شود بر دشمنان و سختی های پیش و روی زندگی پیروز شوید و کم تر با گرفتاری سخت روبرو شوید.

دشمن در واقع باعث می شود انسان ها از آنچه که دارند بهترین استفاده را کرده و حواسشان باشد که روز ها و گرفتاری ها ممکن است بیش از پیش شود. از این رو خواندن ادعیه ای که موجب آرامش شود ضروری است.

278360763960273 دعای قوی و عظیم برای پیروزی بر دشمنان سریع الاثر
دعای قوی و عظیم برای پیروزی بر دشمنان سریع الاثر

دعای قوی و عظیم برای پیروزی بر دشمنان سریع الاثر,دعای دفع دشمن و حسود,دعای دفع دشمن و بلا,دعای دفع دشمن خانگی,دعای دفع دشمن از امام رضا,دعای دفع دشمن از زندگی,دعای دفع دشمن و زبان بند,دعای دفع دشمن سریع,دعای دفع دشمن از زندگی زناشویی,دعای دفع دشمن و بدخواهان,دعای دفع دشمن ظالم,دعای دفع دشمن و تسخیر قلبها,دعای دفع دشمن و تسخیر قلب,دعای دفع بلا در سفر,دعای دفع بلا اهل سنت,دعای دفع بلا در قران,دعای دفع بلا و فتنه,دعای دفع بلا و چشم زخم,دعای دفع بلای خواب بد,دعای دفع بلا صوتی,دعای دفع بلا در مفاتیح,دعای دفع بلایای طبیعی,دعای دفع بلای زلزله,دعای دفع بلاء,دعای دفع بلا از کودک,دعای دفع بلا صحیفه سجادیه,دعای دفع بلا از فرزند,دعای دفع بلا در مسافرت,

دعای قوی و عظیم برای پیروزی بر دشمنان سریع الاثر

حضرت امیر المؤ منینعليه‌السلام فرمود :

شبی حضرت خضر نبیعليه‌السلام را در خواب دیدم و به او گفتم :

به من چیزی یاد بده که به واسطه آن بر دشمنان پیروز شوم

حضرت خضرعليه‌السلام فرمود :

اینم ببین:  دعای باطل سحر قرآنی - دعای دفع جادو مجرب

یا علی ، بگو :

یا هُوَ یا مَنْ لا هُوَ اِلاّ هُو

روز بعد جریان را به حضرت رسولصلى‌الله‌عليه‌وآله‌وسلم عرضکردم حضرت فرمودند :

او اسم اعظم را به تو تعلیم کرده ؛ و همین اسم در روز بَدر بر زبان من جاری بود و حضرت حق سبحانه و تعالی به برکت این اسم مرا نصرت داد و پیروز گردانید(۳۲)

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *