خانه / دسته‌بندی نشده / دعای بسیار موثر و مجرب مخصوص آسان شدن ازدواج دختران و بخت گشایی

دعای بسیار موثر و مجرب مخصوص آسان شدن ازدواج دختران و بخت گشایی

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا به دعای بسیار موثر و مجرب مخصوص آسان شدن ازدواج دختران و بخت گشایی پرداخته ایم. برای گشایش بخت و ازدواج دعای مجرب عنوان شده را بخوانید که ان شالله کارگشا باشد.

CEC6B374-C17D-4E11-872A-649DAB8D0004-300x201 دعای بسیار موثر و مجرب مخصوص آسان شدن ازدواج دختران و بخت گشایی

دعای بسیار موثر و مجرب مخصوص آسان شدن ازدواج دختران و بخت گشایی,دعا و دستور قرآنی قوی مخصوص گشایش بخت و ازدواج فوری,دعای ازدواج سریع الاجابه,بهترین دعا مخصوص بخت گشایی,دعای سریع الاجابه برای ازدواج و گشایش بخت,دعای موثر و مفید مخصوص ازدواج سریع و آسان دختران

دعای بسیار موثر و مجرب مخصوص آسان شدن ازدواج دختران و بخت گشایی

به جهت گشایش بخت و ازدواج نیت کند و هر روز ایه ۸۹ از سوره مبارکه انبیا

[ رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ] را به مدت چهل روز بعد از هر نماز واجب یومیه بدون صحبت کردن با دیگران قرائت کند. قبل از قرائت این آیه ابتدا یک صلوات فرستد و سپس ٧بار آیه ٨٩ سوره انبیا را تلاوت کند . در صورتی که عذر شرعی به وجود بیاید ، باید انجام عمل را متوقف نماید و پس از پاکی  ادامه چهل روز را قرائت کند و انجام دهد . توجه کند که پس از انجام روزانه این عمل ، حتما نیت کند و صدقه دهد.

دستورالعملی مجرب برای گشایش بخت فوری

این عمل به جهت گشایش بخت قوی و مجرب است. منقول است از حضرت امام صادق (ع) که برای ازدواج نیک ، هر روز با نیت سوره مبارکه ذاریات را قرائت کند و آنرا ترک نکند تازمانیکه ازدواج کند و خوشبخت شود . پس اگر ازدواج کرد باز هم آنرا ترک نکند تا در زندگیش نیکبخت گردد و هیچ وقت گناه و عملی نامشروع و منکری را عمل ننماید.

اینم ببین:  دعای حضرت یوسف در چاه - دعاى یوسف علیه السلام‏

******************************************

کلمات کلیدی مرتبط با دعای بخت گشایی و ازدواج

دعای گشایش بخت و ازدواج – بخت گشایی سریع الاجابه , دعای گشایش بخت سریع الاجابه , دعای بخت گشایی فوری , دعای بخت گشایی آسان , دعایی برای گشایش بخت , دعای ازدواج و بخت گشایی , دعای ازدواج نیک و گشایش بخت , دعای بخت گشایی فوری و مجرب , دعا و دستورالعمل گشایش بخت , دعای ازدواج نیک و گشایش بخت آسان

کانال دعاشفا

درباره‌ی مدیر قبادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.