دعایی که شانس میاره | برای افزایش شانس این دعا شاهکار می کند

در این بخش از سایت ذکر و دعا و ختم و تعبیر خواب دعا شفا doashafa.com دعایی که شانس میاره | برای افزایش شانس این دعا شاهکار می کند را قرار دادیم . دعایی قوی و مجرب و قرآنی برای افزایش شانس در زندگی و کارها . این دعا یکی از قویترین و مجرب ترین دعاهای زیاد شدن شانس می باشد . اگر به دنبال دعایی هستید که براتون شانس بیاره این دعا را از دست ندید …

دعایی-که-شانس-میاره-برای-افزایش-شانس-این-دعا-شاهکار-می-کند دعایی که شانس میاره | برای افزایش شانس این دعا شاهکار می کند

دعایی قوی و مجرب برای شانس,دعایی سریع الاجابه برای شانس,دعایی برای شانس زیاد,دعایی مخصوص شانس آوردن,دعایی برای شانس داشتن در زندگی,دعایی مخصوص شانس فوری و تضمینی

دعایی که شانس میاره | برای افزایش شانس این دعا شاهکار می کند

دعای باز شدن شانس

دعای بسیار مجرب و اعجاز انگیز برای خوش شانسی و اقبال در تمام مراحل زندگی

1. اول یک جدول 7*7 خالی رسم کنید.

2. سپس عدد اسم خود و مادرتان را با لفظ نسبت بن یا بنت به حروف ابجد کبیر حساب نمایید. (توجه کنید اگر مرد هستید لفظ بن مانند علی بن مریم و اگر زن هستید لفظ بنت مانند فاطمه بنت رقیه استفاده کنید)

3. عدد به دست آمده در قسمت دوم را در تک تک خانه های وفق ضرب کنید و حاصلضرب را جایگزین عدد موجود فعلی کنید.

برای اینکه متوجه شوید به مثال زیر توجه کنید:

خانه اول گوشه سمت راست و بالا عدد 476 است.
اکنون اگر مثلا نام شما علی بن مریم است حروف ابجد کبیر آن به صورت زیر محاسبه می شود.
ع ل ی ب ن م ر ی م= 452 (به حساب ابجد کبیر)
حالا عدد 452 را در تک تک خانه های وفق ضرب نمایید.
452 * 476 = 215152
باید عدد 215152 را به جای عدد 476 در وفق بنویسید و این کار را برای مابقی خانه های جدول نیز انجام دهید. با این کار در پایان شما یک وفق جدید خواهید داشت.
452* 238
452* 231
452* 203
و الی آخر

اینم ببین:  دعا جهت آشتی فوری از راه دور - دعای آشتی خانواده

باید توجه کنید که عدد 452 یک مثال است و عدد اسم شما که به همراه نام مادرتان و با لفظ بن یا بنت جمع بسته شود متفاوت خواهد بود. در زیر جدول حروف ابجد کبیر نوشته شده است.

جدول طلسم خوش شانسی

دعایی-که-شانس-میاره-برای-افزایش-شانس-این-دعا-شاهکار-می-کند دعایی که شانس میاره | برای افزایش شانس این دعا شاهکار می کند  دعایی-که-شانس-میاره-برای-افزایش-شانس-این-دعا-شاهکار-می-کند-1 دعایی که شانس میاره | برای افزایش شانس این دعا شاهکار می کند

دستورالعمل و نماز بسیار مجرب برای خوش شانسی و داشتن بخت و اقبال خوب

این نماز به صورت 3 نماز دو رکعتی است به نیت توسل به حضرت ابوالفضل (ع)، می خوانید، به این صورت که در هر رکعت بعد از خواندن حمد و سوره، صد مرتبه بگویید: «یا حیُّ یا قیُّوم». سپس بعد از اتمام نماز، تسبیحات حضرت فاطمه (س) و بعد از تسبیحات 100 مرتبه صلوات بر حضرت ابوالفضل می فرستید.

سپس با انگشت سبابه دست راست به سمت قبله اشاره کنید و 100 بار بگویید: السلام علیک یا ابوالفضل العباس (ع)، بعد از آن به سجده رفته و دو دست را بالاتر از سر بگیرید و 25 مرتبه بگویید الهی به دو دست بریده حضرت ابوالفضل العباس (ع)

سپس حواحج خود را از آقا ابوالفضل (ع) بخواهید.

سه نماز نذر حضرت ابوالفضل کنید و دو تا از این 3 نماز را به جای آورید و یکی از نمازها را گرو نگه دارید تا بعد از اجابت حاجت ادا کنید. این نمازها هدیه آقا امام رضا می باشد.

دعا برای خوش شانس شدن: دعای بخت و اقبال خوش

مسعده بن صدقه روایت می کند: دیدم امام صادق (ع) برای برخی از تاجران کوفی که به دنبال رزق و روزی هستند، این نماز را می آموخت. ایشان فرمودند: هر زمان که خواستی 2 رکعت نماز بخوان و پس از اتمام آن ذکر زیر را 3 مرتبه بگویید:

اینم ببین:  آیات قرآنی دفع بیماری و در امان ماندن از بیماری ها

تَوَجَّهْتُ بِحَوْلِ اللَّهِ وَ قُوَّتِهِ بِلَا حَوْلٍ مِنِّی وَ لَا قُوَّهٍ وَ لَکِنْ یَا رَبِ‏ بِحَوْلِکَ‏ یَا رَبِ‏ وَ قُوَّتِکَ أَبْرَأُ إِلَیْکَ مِنَ الْحَوْلِ وَ الْقُوَّهِ إِلَّا مَا قَوَّیْتَنِی اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بَرَکَهَ هَذَا الْیَوْمِ وَ أَسْأَلُکَ بَرَکَهَ أَهْلِهِ وَ أَسْأَلُکَ أَنْ تَرْزُقَنِی مِنْ فَضْلِکَ رِزْقاً وَاسِعاً حَلَالًا طَیِّباً مُبَارَکاً تَسُوقُهُ إِلَیَّ وَ أَنَا خَافِضٌ فِی عَافِیَهٍ»

دعای خوشبخت شدن (سوره ای برای خوش شانسی )

اگر بخواهیم که آیه ای از قرآن مجید را به عنوان مجرب ترین آیه برای افزایش رزق و روزی و همچنین گشایش کسب و کار، خیر و برکت معرفی کنیم، بدون تردید آن آیه، آیات 2 و 3 سوره مبارک طلاق می باشد که این آیات به «و من یتق الله» مشهور هستند.

از خواص این آیات که بزرگان فرمودند، اثرات آن بر گشایش روزی و برکت در رزق است که بسیار مجرب و تضمین شده است به شرط آنکه با اخلاص و به طور مداوم خوانده شود.

همچنین پیامبر اسلام (ص) می فرماید:

من آیه ای را در قرآن می شناسم که اگر همه انسان ها به آن رجوع کنند و دست به دامن آن شود برای رفع مشکلات شان کفایت می کند و آن آیات 2 و 3 سوره طلاق می باشد.

طلسم قوی برای خوش شانسی؛ طلسم زیاد شدن مال و ثروت

یکی از طلسم هایی که برای زیاد شدن مال، ثروت و شانس می باشد و در خاورمیانه بسیار معروف و قدیمی می باشد طلسم مقلاص که یک نوع طلسم سبز است می باشد و گفته می شود که مردم یهود از طلسم مقلاص بیشتر در کارهای اقتصادی و قمار استفاده می کرده اند. اغلب اثر طلسم مقلاص برای خوش شانسی، مال، ثروت و پیروزی مورد توجه است. به ویژه اینکه این طلسم باعث گیرایی و نفوذ کلامی و قوت صحبت کردن برای فروشندگان و صاحبان کسب و کار به وجود می آورد.

اینم ببین:  دعای قوی برای گرفتن طلب – دعای دفع فقر و تنگدستی از امام صادق (ع)

چه تفاوتی بین طلسم مقلاص و طرطبه وجود دارد؟

در مورد تفاوتی که بین طلسم مقلاص و طرطبه وجود دارد، این نکته قابل توجه است که طلسم طرطبه را می توان به طور همزمان (با زمان کارکردی یا برابری ستاره آن دو) با هم انجام داد و در یک فلز (انگشتر یا لوح و…) نقره یا طلا قرار داد که اثرات عجیبی در مواردی که در بالا اشاره کردیم؛ دارد.

برگرفته از دعا 786

**************************************

منبع : سایت دعا شفا سایت مرجع ذکر و دعا و آیات قرآنی

درباره‌ی سیّد محمد سیّدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *