خانه / احادیث معصومین علیهم السلام / دعایی مجرب مخصوص حفظ و تمرکز و تقویت ذهن و حافظه و طلب حاجت فوری

دعایی مجرب مخصوص حفظ و تمرکز و تقویت ذهن و حافظه و طلب حاجت فوری

دعا و ذکری مجرب مخصوص طلب حاجت و برآورده شدن حاجت فوری,ذکر طلب حاجت,ذکر قوی و مجرب برای طلب حاجت,ذکری سریع الاجابه مخصوص برآورده شدن حاجت,دعای مجرب و قوی مخصوص طلب حاجت,ذکر و دعایی قوی و تضمینی برای رفع مشکل و گرفتن حاجت

دعایی مجرب مخصوص حفظ و تمرکز و تقویت ذهن و حافظه و طلب حاجت فوری

View-of-the-flower-plain-570x404-1 دعایی مجرب مخصوص حفظ و تمرکز و تقویت ذهن و حافظه و طلب حاجت فوری
دعایی مجرب مخصوص حفظ و تمرکز و تقویت ذهن و حافظه و طلب حاجت فوری
دعا و ذکری مجرب مخصوص طلب حاجت و برآورده شدن حاجت فوری

دعایی سریع الاجابه و قوی و مجرب مخصوص برآورده شدن حاجت و رفع مشکلات و طلب حاجت فوری و تضمینی و جلوگیری از فرار فرزند از منزل . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعایی سریع الاجابه و مجرب مخصوص طلب حاجت و حاجت روایی و رفع مشکل

رقعه اى که براى حاجت در آب جارى یا چاه انداخته مى شود : ششم در تحفه الزّائر است که از حضرت صادق علیه السلام منقول است که هرگاه تو را حاجتى بسوى خداى تعالى باشد یا از امرى خائف و ترسان باشى در کاغذى بنویس : بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَللّهُمَّ اِنّى اَتَوَجَّهُ اِلَیْکِ بِاَحَبِّ الاَْسْمآءِ اِلَیْکَ وَاَعْظَمِها لَدَیْکَ وَاَتَقَرَّبُ وَاَتَوَسَّلُ اِلَیْکَ بِمَنْ اَوْجَبْتَ حَقَّهُ عَلَیْکَ بِمُحَمَّدٍ وَعَلِی وَفاطِمَهَ وَالْحَسَنِ وَالْحُسَیْنِ وَعَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَجَعْفَرَ بْنِ مُحَمَّدٍ وَمُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَعَلِىِّ بْنِ مُوسى وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَعَلِىِّ بْنِ مُحَمَّدٍ وَالْحَسَنِ بْنِ عَلِی وَالْحُجَّهِ الْمُنْتَظَرِ صَلَواتُ اللَّهِ عَلَیْهِمْ اَجْمَعینَ اکْفِنى کَذا وَکَذا. به نام خداى بخشاینده مهربان خدایا من به تو رو کنم به محبوبترین نامها در پیشگاهت و بزرگترین آنها در نزدت و تقرب و توسل جویم بدرگاهت بوسیله کسانى که حقشان را بر خود واجب کردى (یعنى ) به محمد و على و فاطمه و حسن و حسین و على بن الحسین و محمد بن على و جعفر بن محمد و موسى بن جعفر و على بن موسى و محمد بن على و على بن محمد و حسن بن على و حجت منتظر که درودهاى تو بر همه ایشان باد کفایت کن مرا از چنین و چنان. یعنى حاجت خود را ذکر کنى پس رقعه را به پیچ و دربندقه اى از گِل بگذارد و درمیان آب جارى یا چاهى بینداز که حق تعالى بزودى فرج کرامت فرماید. مفاتیح الجنان ، حاج شیخ عباس قمی.

اینم ببین:  ختم های هفتگی برای طلب حاجات و رسیدن به خواسته ها و مهمات

دعایی مجرب برای طلب حاجت :

از شیخ بهایی (رحمه الله علیه) نقل شده که ایشان فرموده اند : در شب جمعه این دعا را بر چهل و یک دانه گندم بخواند(به هر دانه گندم یک بار بخواند) و بر بام خانه ریزد تا مرغها بخورند اگر حاجتش روا نشود بر من بد گویند.

بِسْمِ الله الرّحْمنِ الرّحیم

(لا اِلهَ اِلاَّ الله ُبِعَوْنِکَ وَ قُدْرَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِحَقِکَ وَ حُرْمَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ فَرَجاً فَرَجَنی مِنْ اَمْری فَرَجاً وَ مَخْرَجاً رَبَنّا یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ)

ذکر و نمازی برای طلب حاجت فوری

برای طلب حاجت و حاجت رواشدن فوری ، در ابتدا دو رکعت نماز به همان نیت بخواند و سپس بلافاصه ذکر شریف ذیل را شروع نماید و هزار مرتبه تکرار کند. حاجتش به اذن خداوند تبارک و تعالی انجام خواهد شد. این ذکر را بخواند :

کهیعص اِکفِنی حمعسق اِرحِمنی سُبحانَ القادِرُ القاهِرُ الکافی

دعایی برای جلوگیری از فرار فرزند از منزل

برای جلوگیری از فرار فرزندان از منزل ، هفت مرتبه آیه شریفه ذیل را بر تکه ای از نان جو بخواند و به فرزندش بخوراند. کاملا فکر فرار از سرش خارج میشود. آیه ذیل را بخواند :

(یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اصْبِرُوا وَصَابِرُوا وَرَابِطُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُون)  ( آل عمران۲۰۰)

ذکری مجرب برای طلب حاجت و حاجت روا شدن

برای طلب حاجت فوری ، پس از نماز هزار مرتبه استغفرالله و اتوب الیه بگوید و پس از آن ، بلافاصله یکصد مرتبه الحمدلله رب العالمین بگوید و در خاتمه طلب حاجت نماید. برای حاجت بسیار مهم میتواند این عمل را سه جمعه متوالی ادامه دهد. مجرب و موکد است.

اینم ببین:  دعای سریع الاثر توبه و رهایی از گناهان و بخشش گناه

اگر خواهی نیازمند و محتاج نشوی

برای طلب حاجت و حاجت روایی و رفع تمامی مشکلات معیشتی و مادی ، نیت کند و بسم الله گوید و به مدت ۴۰ روز و هر روز پس از نماز عشاء یک مرتبه سوره واقعه را قرائت نماید

******************************

کلمات کلیدی مرتبط با دعای حاجت روایی و طلب حاجت

دعای طلب حاجت – دعای حاجت فوری – دعای طلب حاجت – دعای حاجت – دعای حاجت گرفتن – دعای حاجت روا شدن – دعای رفع حاجت – دعای رفع مشکل – دعا برای حاجت – دعای حاجت مجرب – دعای سریع الاجابه حاجت – دعای حاجت فوری – دعایی برای جلوگیری از فرار فرزند از منزل

برگرفته از سایت دعایاب

کانال دعاشفا

درباره‌ی مدیر قبادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.