خواص سوره کوثر روز چهارشنبه به نیت ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی

در این بخش از سایت ذکر و دعا و ختم و تعبیر خواب دعا شفا doashafa.com خواص سوره کوثر روز چهارشنبه به نیت ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی را قرار دادیم . از سوره های قرآنی مجرب و سریع الاجابه برای ثروتمند شدن و جلب مال و ثروت و روزی فراوان سوره مبارکه کوثر می باشد که توصیه شده است در روز چهارشنبه به نیت ثروتمند شدن 40 مرتبه خوانده شود . سایت دعاشفا …

 

خواص-سوره-کوثر-روز-چهارشنبه-به-نیت-ثروتمند-شدن-و-افزایش-رزق-و-روزی خواص سوره کوثر روز چهارشنبه به نیت ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی

سوره کوثر برای ثروتمند شدن,سوره کوثر برای جلب مال و ثروت,سوره کوثر برای افزایش رزق و روزی,سوره کوثر برای گشایش رزق و روزی

خواص سوره کوثر روز چهارشنبه به نیت ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی

دعای ثروتمند شدن از غیب

روز چهارشنبه به نیت ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی، 40 مرتبه “سوره مبارکه کوثر” را بخوانید.

سعی کنید که 14 چهارشنبه این عمل را به صورت مداوم و پشت سرهم انجام دهید.

برای رسیدن به ثروت بی حد و اندازه:

هر روز 137 مرتبه ذکر «یا واسع» را بخوانید.

دعا برای رسیدن ثروت از غیب از امام رضا

امام رضا (ع) فرمودند بعد از هر نماز در طلب روزی و ثروت، ذکر زیر را بخوانید

“یَا مَنْ یَمْلِکُ حَوَائِجَ السَّائِلِینَ وَ یَعْلَمُ ضَمِیرَ الصَّامِتِینَ لِکُلِّ مَسْأَلَهٍ مِنْکَ سَمْعٌ حَاضِرٌ وَ جَوَابٌ عَتِیدٌ اللَّهُمَّ وَ مَوَاعِیدَکَ الصَّادِقَهَ وَ أَیَادِیَکَ‏ الْفَاضِلَهَ وَ رَحْمَتَکَ‏ الْوَاسِعَهَ فَأَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ تَقْضِیَ حَوَائِجِی لِلدُّنْیَا وَ الْآخِرَه إِنَّکَ‏ عَلى‏ کُلِ‏ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌ”

دعا برای رسیدن ثروت از غیب از قرآن

هر جمعه 20 مرتبه یا 40 مرتبه برای ثروتمند شدن این ذکر را بخوانید.

“لَهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ وَإِنَّ اللَّهَ لَهُوَ الْغَنِیُّ الْحَمِیدُ”

آنچه در آسمانها و آنچه در زمین است همه ملک خداست و تنها خداست که بی‌نیاز و به همه اوصاف کمال آراسته است.

(آیه ۶۴/ سوره حج)

هر که در میان نماز مغرب و عشاء ۱۰۶۰ مرتبه بگوید یا غنی صاحب ثروت خواهد شد.

معنی و مفهوم ذکر یا غنی :

الغنی به معنی بی نیازی است که به هیچ چیز حاجت نداشته باشد نه در ذات و نه در صفات خود و تمام ممکنات محتاج او باشند.

مداومت بر این اسم موجب کثرت رزق است و اگر کسی تا ده جمعه و هر جمعه ده هزار مرتبه این اسم را بخواند، غنا و دولت بی حساب او را حاصل گردد و بعضی در هر هفته تا ده هفته، دوازده هزار مرتبه در هر گفته اند به شرط ترک لذایذ و و طعام های حیوانی و اگر کسی این نقش را که متعلّق به این اسم است بنویسد و با خود دارد در تجارت سود کند

صورت نقش این است:

 

257

271

268

264

269

263

258

270

262

266

273

259

272

260

261

267

و نیز برای برآورده شدن هر حاجتی خواندن آیه ی زیر از سوره ی مبارکه ی انعام مجرّب است:

«وَ رَبُّکَ الْغَنِیُّ ذُو الرَّحْمَةِ إِنْ یَشَأْ یُذْهِبْکُمْ وَ یَسْتَخْلِفْ مِنْ بَعْدِکُمْ مَا یَشَاءُ کَمَا أَنْشَأَکُمْ مِنْ ذُرِّیَّةِ قَوْمٍ آخَرِینَ‌» (انعام/133)

و برای خلاصی از بلیّات و ادای دین بسیار گفتن «یا غَنیُّ» نافع است

چون کسی خواهد که از همه ی مردم مستغنی شود پنج هزار و سیصد و پنجاه و پنج دفعه بگوید

«یاغنیُّ»

و گفتن «الغنیّ» تا پنج هزار و پانصد و پنج مرتبه نیز همین فایده را دارد و همین طور گفتن اسم «المُغنی» به معنی بی نیاز کننده

اگر کسی در هر روزی صد و یازده مرتبه این اسم

المُغنّی

را بخواند خداوند فقر او را بدل به غِنی نماید و سختی های او را بدل به آسانی نماید و چیزی از خدا نخواهد مگر آن که به او عطا فرماید و “مستجاب الدّعوه” گردد

از رسول خدا صل الله علیه و آله نقل است :

هر کس در شبانه روز صد مرتبه ذکر زیر را بگوید :

یا محسن

ثروتمند خواهد شد .

این ذکر به تجربه ثابت شده است

منبع : ختوم و اذکار ص

معجزات ذکر یا وهاب

ذکر یا وهاب یکی از ذکرهای مجرب است که از مهمترین خواص آن می توان به گشایش رزق و روزی و افزایش ثروت اشاره کرد.

در کلمه نیز “وهاب” به معنای شخص بخشنده ای است که بدون انتظار به شخص محتاج کمک می کند.

از معجزات این ذکر “شیخ برسی (ره)” فرمودند اگر کسی در حالت سجده 14 مرتبه این نام خداوند را تکرار کند، خداوند او را از خلق بی نیاز می کند

اگر کسی در پایان شب دست های خود را به سمت آسمان بلند و 100 مرتبه این ذکر را تکرار کند، خداوند فقر را از او دور می کند و حاجتش مستجاب می شود.

در برخی رسایل آمده است که:

هر که این ذکر را زیاد کند، از احدی درخواست نمی کند مگر آنکه به او عطا شود و از پروردگار حاجتی نمی خواهد مگر آنکه به وی رسد.

ذکر یا وهاب به چه معناست

“وهاب” یکی از اسماء خداوند است که از ریشه (وهب) آمده است و به معنی کسی است که زیادی اموال خود را به دیگران بخشش می کند. این صفت به خداوند نسبت داده شده است زیرا خداوند “وهاب” است و نعمتای بسیاری را به بندگان خود می بخشد.

این کلمه در قرآن کریم سه مرتبه به آن اشاره شده است:

رَبَّنا لا تُزِغْ قُلُوبَنا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنا وَ هَبْ لَنا مِنْ لَدُنْكَ رَحْمَةً إِنَّكَ أَنْتَ الْوَهَّابُ. (سوره آل عمران آیه 8)
قالَ رَبِّ اغْفِرْ لي‌ وَ هَبْ لي‌ مُلْكاً لا يَنْبَغي‌ لِأَحَدٍ مِنْ بَعْدي إِنَّكَ أَنْتَ الْوَهَّابُ. (سوره ص آیه 35)
أَمْ عِنْدَهُمْ خَزائِنُ رَحْمَةِ رَبِّكَ الْعَزيزِ الْوَهَّابِ. (سوره ص آیه 9)

خواص ذکر یا وهاب برای حاجت

اگر کسی بعد از به جا آوردن نماز دست ها را بلند کرده و هفت مرتبه ذکر “یا وهاب” را بگوید، دعای او مستجاب خواهد شد.

همچنین در برخی منابع آمده است:

برای رسیدن به هر حاجتی روزانه 1484 مرتبه ذکر “یا وهاب” را تکرار کنید، انشاءالله حاجت شما مستجاب می شود.

ذکر یا وهاب برای ازدواج

در مورد خواص ذکر یا وهاب برای ازدواج توصیه شده است در طول 40 روز، هر روز 175 مرتبه ذکر یا وهاب بگوید به مقصود خود خواهد رسید.

خواص ذکر یا وهاب برای ثروت و روزی

برای اینکه از خواص ذکر یا وهاب برای ثروت و روزی بهره مند شود، در روز پنجشنبه یا جمعه روزه بگیرد و 100 مرتبه ذکر صلوات بگوید و سپس دو رکعت نماز به جا آورد و در هر رکعت پس از سوره حمد، 15 مرتبه “آیة الکرسی” و 25 مرتبه سوره توحید را بخواند و پس از نماز 41 مرتبه ذکر “یا وهاب” بگوید تا به زودی روزی و ثروت او بسیار شود و قرض هایش ادا. بهتر است پیش از همه این ها غسل بجا آورد.

همچنین اگر کسی ذکر ” یا وهّاب یا ذاالطّول” را روزانه 1035 مرتبه تکرار کند، از جایی که فکرش را نمی کند به او روزی می رسد.

ذکر یا وهاب بعد از نماز عصر

تکرار 100 مرتبه ذکر یا وهاب بعد از نماز عصر درجلب روزی موثر است. همچنین آمده است که تکرار 7 مرتبه ذکر “الوهاب” پس از نماز صبح نیز برای کسب روزی موثر است.

ذکر یا وهاب در شب دوشنبه

برای رسیدن به حاجت و توانگری باید در شب دوشنبه به صحن مسجد یا فضای باز زیر آسمان رفته و دست به سوی آسمان بلند کند و 100 مرتبه ذکر “یا وهاب” را تکرار کند تا به خواسته خود برسد.

برای بهره مند شدن از خواص ذکر یا وهاب برای ثروت و روزی در شب دوشنبه دو رکعت نماز حاجت خوانده و پس از آن در حال سجده 70 مرتبه الوهاب بگوید، به خواست خداوند از ثروت غنی خواهد شد.

ذکر یا وهاب یا ذالطول برای افزایش روزی و ادای قرض و توانگر شدن

و در بعضی کتب است که :

هر کس در نیمه ی دوم آخر شب سر برهنه و آستین بالا بزند و رو به قبله صّد مرتبه بگوید « یا وهّاب » خداوند او را توانگر گرداند .

اگر کسی روزی هزار و سی و پنج مرتبه بگوید « یا وَهّابُ یا ذَالطَّول » روزی او وسیع گردد و نیز برای هر طلبی تا چهل روز ، روزی هزار و چهارصد و هشتاد و چهار مرتبه یا « وهّاب » بگوید ، آن مطلب برآورده شود.

برای ادای قرض و وسعت رزق :

در روز پنجشنبه یا جمعه روزه دارد و صد بار صلوات فرستد پس دو رکعت نماز کند و در هر رکعتی بعد از حمد ، پانزده مرتبه ” آیه الکرسی ” و بیست و پنج مرتبه سوره ی توحید را بخواند و بعد از نماز چهل و یک (۴۱ ) مرتبه « یا وهّاب » بگوید ، به زودی قرضش ادا شود و توانگر شود و اگر این عمل را با غسل به جا آورد بهتر است . و در بعضی کتب غسل را شرط کرده اند .

از برای وسعت رزق و گشایش روزی :

در روز پنجشنبه اول ماه شروع کرده و تا چهل و یک روز هر روز سیصد و پنجاه و نه مرتبه آیه مذکور-

آیات دو و سه سوره طلاق:

و من یتق الله تا لکل شی قدرا –

را بدون تکلم با کسی بخواند که بسیار مجرب است

بعد از اتمام هر آیه بگوید:

“یا فتاح یا رزاق یا واسع”

روزی 2358 مرتبه “یا كافي ياغنی یا فتاح یا رزاق”

ذکر یا غنی را روزانه به طور مداوم، به تعداد 200 مرتبه بخوانید.

امام صادق (ع) برای رسیدن به ثروت از غیب فرموده اند

بعد از نماز صبح بگویید:

“تَوَکَّلتُ عَلَى الحَىُّ القَیّومُ الَّذى لایمَوت و الحمدللّه الذى لَم یَتَّخِذ وَلَداً و لَم یکن له شریک فى المُلک و لم یَکُن لَهُ وَلىٌُ مَنَ الذُّل و کَبِّرهُ تکبیرا اللهم اِنّى اَعوذُ بِکَ مَنَ البؤس و الفقرِ و من غَلَبَةِ الدَّینِ و السُّقمِ و اَسئَلُکَ اَن تُعینَنى عَلى اَداءِ حَقِّکَ اِلیکَ و اِلَى النّاسِ”

حضرت رسول اکرم (ص) نقل فرمودند :

قسم به آن خدایی را که من را مبعوث فرموده هرکسی این دعا را همراه خود داشته باشد یا در دکان و یا در منزل خود گذارد فقر او به ثروت و وسعتِ رزق و روزی مبدل شود ان شاء الله

“یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَالاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقََنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه یا اَرحَمَ الرّاحِمِین”

شیخ کفعمى در کتاب بلد الامین از حضرت زین العابدین علیه السّلام دعایى نقل نموده و فرمود:

این دعا را مقاتل بن سلیمان از آن حضرت روایت کرده و بیان شده:هرکه این دعا را صد مرتبه بخواند و دعایش اجابت نشود پس مقاتل را لعنت کند.

إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا، وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی، إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ ] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی، إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی، إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ، أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ

خدایا چگونه تو را بخوانم و در حالی که من منم، و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و در حالی که تو تویی، خدایا! آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنی پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا! آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنی پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟ خدایا! آنگاه که بسوی تو زاری نکنم تا به من مهرآوری پس کیست که بجانب کنم تا به من مهر آورد، خدایا! چنان که دریا را برای موسی( درود خدا بر او) شکافتی و نجاتش دادی، از تو درخواست می کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستی، و از آنچه در آن گرفتارم مرا رهایی بخشی، و بر من گشایش دهی گشایشی فوری نه دیر، به فضل و مهربانی ات، ای مهربان ترین مهربانان.

دعای ثروت سلیمان

اینم ببین:  دعای عظیم کسب برکت و زیاد شدن روزی پرخیر

به دست آوردن ثروت و افزایش روزی با درخواست کردن به راحتی امکان پذیر خواهد بود. در این مقاله از سایت دعا ادعیه ۱۴ به این مورد مهم می خواهیم بپردازیم.

همانگونه که پیامبر اکرم فرموده اند:

هر کس که میخواهد رزق و روزی اش افزایش یابد باید هر صبح و هرشب سه مرتبه دعای زیر را بخواند:

یا اللهُ یا اللهُ یا اللهُ،یا رَبُّ یا رَبُّ یا رَبُّ،یا حَیُّ یا قََیُّومُ

یا ذَالجَلالِ وَ الإِکرامِ

أَسئَلُکَ بِاسمِکَ العَظیمِ الأَعظَمِ

أَن تَرزُقَنی رِزقاً واسِعاً حَلالاً طَیِّباً

بِرَحمَتِکَ یا أَرحَمَ الرَّاحِمینَ

این دعا به قدری موثر و قوی است که به دعای ثروت سلیمان معروف شده است.

آورده اند که با خواندن این دعا فرزندان شخص دعاگو نیز تا نسل ها محتاج نمی گردند.

دعای ثروتمند شدن فوری

در چهارده روایت آمده است که:

هر کس دعای زیر را پس از هر نماز هفت مرتبه قرائت نماید در دنیا و آخرت سعادت و روزی بسیار می یابد: همچنین از امام رضا (ع) نقل کرده اند که پس از هر نماز دعای زیر را برای افزایش رزق و روزی بخوانید:

بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ الرَّحْمنِ‏ الرَّحِیمِ‏ بِسْمِ‏ اللَّهِ‏

مَا شَاءَ اللَّهُ‏ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ

تَوَکَّلْتُ‏ عَلَى الْحَیِّ الَّذِی لا یَمُوتُ‏

وَ الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی‏ لَمْ‏ یَتَّخِذْ صَاحِبَهً وَ لَا وَلَداً،

وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ شَرِیکٌ فِی الْمُلْکِ

وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ‏ وَلِیٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ کَبِّرْهُ تَکْبِیراً

ذکر افزایش رزق و روزی

اگر کسی به دنبال افزایش رزق و روزی و ثروت می باشد، هر جمعه ۲۰ یا ۴۰ مرتبه به همین نیت ذکر “لَهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ وَإِنَّ اللَّهَ لَهُوَ الْغَنِیُّ الْحَمِیدُ” را بخواند. تاثیرش تا جمعه بعدی آشکار خواهد شد.

همچنین خواندن “اللّهُمَّ اغننِی بِحَلالِکَ عَن حَرامِکَ وَ بِفَضلِکَ عَمَّن سِواکَ” ۱۱۰ مرتبه و مداومت روزانه در تکرار آن باعث رهایی از فقر و افزایش رزق می شود.

ذکر “یاغنی” را روزانه ۲۰۰ مرتبه تکرار کرده و این کار را روزانه به طور مداوم انجام دهید تا ثروت را به زندگی خود دعوت نمایید.

از مرحوم شیخ بهاءالدین نقل شده است که:

ما بین الطلوعین ( بعد از طلوع فجر تا قبل از طلوع آفتاب) به ۴ طرف ایستاده و در هر طرف ده مرتبه بگویید “یا رزاق” در کل ۴۰ مرتبه.این کار تاثیر شگفت انگیزی در زیاد شدن ثروت و روزی دارد.

دعا برای ثروت بسیار

تکرار روزانه ۱۳۷ مرتبه ذکر “یا واسع” و مداومت در آن در به دست آوردن ثروت تاثیر بسزایی دارد. همچنین هر روز در بین الطلوعین ۱۰ مرتبه ذکر ” یا باسط ” تکرار شود که در جلوگیری از فقر و بیماری و کسب ثروت بسیار به آن سفارش شده است.

همچنین در روز چهارشنبه خواندن ۴۰ مرتبه سوره کوثر درهای رزق و روزی را باز می کند. بهتر است این عمل ۱۴ هفته تکرار شود.

از پیامبر کرم نیز نقل شده است که هر کس روزی صد مرتبه ذکر “لا اله الا الله الملک الحق المبین” را بخواند از فقر و وحشت قبر نجات پیدا کرده و توانگر می شود.

دعای درخواست روزی از پیامبر

با خواندن دعای زیران شاءالله پیامبر اکرم به درخواستتان جواب خواهد داد و روزیتان وسعت می یابد. زیرا برای ایشان امت از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است.

یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّهِ الْمَتینَ

صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی

ای روزی ده نداران و ای مهرورز به مسکینان و ای سرپرست مؤمنان و ای صاحب نیروی محکم درود فرست بر محمّد و خاندانش و روزیم ده و عافیتم ده وکفایتم کن آنچه مهم است بر من همچنین از امیر المومنین علی (ع) نقل شده است که اگر هر روز دعای زیر خوانده نشود باید ترس آن را داشت که روزی و ثروت از بین برود:

الْحَمْدُ لِلَّهِ‏ الَّذِی‏ عَرَّفَنِی‏ نَفْسَهُ‏ وَ لَمْ یَتْرُکْنِی عَمْیَانَ الْقَلْبِ الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنِی

مِنْ أُمَّهِ مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَ رِزْقِی فِی یَدِهِ

وَ لَمْ یَجْعَلْهُ فِی أَیْدِی النَّاسِ الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی سَتَرَ عَوْرَتِی وَ لَمْ یَفْضَحْنِی بَیْنَ النَّاسِ

امید است که با خواندن دعاهای گفته شده به ثروت و روزی بسیار دست یابید.

ذکر جذب ثروت به نقل از مرحوم قاضی کیمیا

ذکر زیر برای افزایش رزق و روزی بسیار تکرار کنید.

اللّهُمَ اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفَضِلکَ عَمَّن سِواک

استاد بهجت در رابطه با این ذکر می­گویند که بهتر است ابتدا صلوات فرستاده شود، هر تعداد ذکر که می­خواهید بفرستید و در آخر دوباره صلوات فرستاده شود.

یکی دیگر از ذکر جذب ثروت خواندن روزانه 77 مرتبه ذکر یا غَفور یا وَدود است.

ذکر اللهم اَغْنِنِی بحَلالِکَ عَنْ حَرامِکْ و بِطاعَتِکَ عَنْ مَعْصیَتِکْ و بِفَضْلِکَ عَمَّنْ سِواکَ را برای افزایش رزق به صورت مداوم تکرار کنید.
بهتر است برای افزایش رزق و ثروتمند شدن، کم اما به صورت مداوم صدقه دادن را فراموش نکنید.

بعد از نماز صبح، 100 مرتبه ذکر لا إلهَ إلاَّ اللهُ المَلِکُ الحَقُّ المُبینُ را تکرار کنید.
بعد از نماز صبح، 10 مرتبه ذکر یَا رَازِق یَا فَتَّاحُ یَا وَهَّابُ یَا غَنِیُّ یَا مغنِی یَا بَاسِط ُ را تکرار کنید.

بعد از نماز صبح، 10 مرتبه ذکر سُبْحَانَ اللهِ العَظیمِ وَبِحَمْدِهِ، أسْتَغفِرُ اللهَ وأُتوبُ إلیهِ وَأسْأَلُهُ مِنْ َفضْلِهِ را تکرار کنید.

بهترین ذکر جذب ثروت از امام صادق (ع)

امام صادق (ع) در روایتی فرموده ­اند:

اگر کسی هر روز چهارصد مرتبه در دو ماه پیاپی دعای زیر خوانده شود، خداوند مال یا علم بسیاری را نصیب می­کند:

اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذی لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَیُّ

الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمی وَ جُرْمی

وَ اِسْرافی عَلی نَفْسی وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ

آمرزش خواهم از خدایی که معبودی جز او نیست زنده و پاینده و بخشاینده و مهربان پدیدآورنده آسمان­ها و زمین (آمرزش ) از تمام ستمکاری و جنایت و زیاده روی بر خود و بسویش توبه کنم.

دعای قوی برای گشایش رزق و روزی و دعای قوی برای ثروتمند شدن

اگر کسی را معاش زندگی کم بود و خواست در زندگی خود رونق ایجاد کند و صاحب ثروت و روزی فراوان گردد ، به خواندن دعای زیر بعد از نماز صبح به تعداد هفت بار مداومت نماید ، تا خداوند از در غیب به او عطا نماید .

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم انت الله انت الرحمن انت الرحیم الملک القدوس السلام المؤمن المهیمن العزیز
الجبار المتکبر الأول والأخر الظاهر والباطن الحمیدالمجید المبدیء المعید الودود الشهید
القدیم العلی العظیم العلیم الصادق الرؤوف الرحیم الشکور الغفور العزیز الحکیم ذو القوة
المتین الرقیب الحفیظ ذو الجلال والاکرام العظیم العلیم الغنی الولی الفتاح المرتاح القابض
الباسط العدل الوفی الولی الحق المبین الخلاق الرزاق الوهاب التواب الرب الوکیل اللطیف
الخبیر السمیع البصیر الدیان المتعالی القریب المجیب الباعث الوارث الواسع الباقیالحی
الدائم الذی لا یموت القیوم النور الغفار الواحد القهار الأحد الصمد لم یلد ولم یولد ولم یکن له
کفوا احد ذو الطول المقتدر علام الغیوب البدیء البدیع القابض الباسط الداعی الظاهر المقیت
المغیث الدافع الظار النافع المعز المذل المطعم المنعم المهیمن المکرم المحسن المجمل
الجنان المفضل المحیی الممیت الفعال لما یرید مالک الملک تؤتی الملک من تشاء وتنزع
الملک ممن تشاء وتعز من تشاء بیدک الخیر انک علی کل شی قدیر تولج اللیل فی النهار
وتولج النهارفی اللیل وتخرج الحی من المیت وتخرج المیت من الحی وترزق من تشاء بغیر
حساب یا فالق الأصباح وفالق الحب النوی یسبح له مافی السموات والأرض وهو العزیز
الحکیماللهم ماقلت من قول او حلفت من حلف او نذرت من نذر فی یومی هذا ولیلتی هذه
فمشیئتک بین یدی ذلک کله ما شئت فیه کان وما لم تشأ منه لم یکن فادفع عتی بحولک
وقوتک فانه لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم اللهم بحق هذه الاسماء عندک صلی علی
محمد وال محمد واغفر لی وارحمنی وتب علی وتقبل منی واصلح لی شأنی ویسر أموری
ووسع علی فی رزقی وأغننی بکرم وجهک عن جمیع خلقک وصن وجهی ویدی ولسانی عن
مسألة غیرک واجعل لیمن أمری فرجا ومخرجا فانک تعلم ولا اعلم وتقدر ولا اقدر وانت علی کل
شی قدیر برحمتک یا ارحم الراحمین

وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً

آیه و من یتق الله

ختم آیه من یتق الله جهت وسعت رزق و روزی :

از برای وسعت رزق و گشایش روزی در روز پنجشنبه اول ماه شروع کرده و تا چهل و یک روز هر روز سیصد و پنجاه و نه مرتبه آیه مذکور آیات دو و سه سوره طلاق و من یتق الله تا لکل شی قدرا را بدون تکلم با کسی بخواند که بسیار مجرب است

بعد از اتمام هر آیه بگوید:

یا فتاح یا رزاق یا واسع” خاصیت آیه ” من یتق الله ..

در برکت در مال و وسعت رزق و روزی :

هر کس تقوای الهی پیشه کند و از گناه دوری کند خداوند راه نجاتی برای او فراهم می کند و او را از جایی که گمان ندارد روزی می دهد و هر کس بر خدا توکل نماید خدا او را کفایت می کند و خداوند فرمان خود را به انجام می رساند و خدا برای هر چیزی اندازه ای داده است.

این آیه از امید بخش ترین آیات قرآن کریم است که تلاوت آن دل را صفا و و جان را نور می بخشد

در حدیثی از ابوذر غفاری نقل شده که حضرت رسول اکرم فرمود :

من آیه ای را در قرآن می شناسم که اگر تمام انسانها دست به دامن آن زنند برای حل مشکلات آنها کافی است پس آیه فوق را سه مرتبه با تکرار تلاوت فرمود

در حدیث دیگر فرمود :

خداوند پرهیزگاران را از شبهات دنیا و حالات سخت مرگ و شدائد روز قیامت رهایی بخشید.

البته مفهوم آیه این نیست که انسان دست از تلاش و کوشش بکشد.

چنانچه حضرت صادق علیه السلام فرمود :

وقتی آیه فوق نازل شد عده ی درها را به روی خود بسته و رو به عبادت آوردند و گفتند خداوند روزی ما را عهد ه دار شد.

این خبر به گوش پیغمبر رسید کسی را نزد آنها فرستاد که چرا چنین کرده اید هر کس چنین کاری کند دعای او مستجاب نمی شود بر شما باد بر کار و تلاش همراه با تقوا

طلسم خیلی قوی برای ثروتمند شدن :

اگر می خواهید به ثروت خوبی برسید اما نمی دانید از کجا باید شروع کنید، بهتر است بدانید نخستین نکته خواست خداوند است.

«اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.»

دعای کن فیکون برای ثروتمند شدن

روز چهارشنبه به نیت ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی سوره مبارکه کوثر را چهل مرتبه بخواند درهای رزق بر روی او باز میشود.

سعی کند که ۱۴ چهارشنبه بر این عمل مداومت ورزد .

بارها آزموده شده است.

طلسم خیلی قوی برای ثروتمند شدن

برای وسعت رزق و افزایش مال:

نوشته ذیل را در دهه اول ماه قمری در کاغذ بدون خط بنویسد و در کیف پول یا جیب خود قرار دهد .

در ماه بعدی ، دوباره آنرا بنویسد و طلسم قبلی را به آب روان اندازد .

طلسم این است :

ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ذو الطول ذو الطول ذو الطول ذو الطول ذو الطول ذو الطول .

دعای طلب روزی از پیامبر :

یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّهِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی

(ای روزی ده نداران و ای مهرورز به مسکینان و ای سرپرست مؤمنان و ای صاحب نیروی محکم درود فرست بر محمّد و خاندانش و روزیم ده و عافیتم ده وکفایتم کن آنچه مهم است بر من)

اینم ببین:  دعای عظیم برکت کسب و کار و مغازه با اثر سریع و تضمینی

از رسول اکرم روایت شده :

هر کس این دعا را بخواند یا با خود حمل نماید مال او از حلال بسیار و فرزندان صالح خداوند به او عطا کند و همه حاجات او روا شود و گناهان او آمرزیده گردد

بَسم اللّه الرّحْمنِ الرَّحَیمَ اَسْتَغْفِرُ اللَّه الَّذی لااِلهَ اِلاّ هُوَالْحَیُّ الْقَیُّومُ وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ اَسْتَغْفِراللّهَ مِنْ جَمِیع ما کَرِهَ اللّهُ اَللّهُمَّ اِنّی اَسْتَغْفِرُکَ ما قَدَّمْتُ وَ ما اَخَْرْتُ وَ ما اَسْرَرْتُ وَ ما اَعْلَنْتُ مَنْ مَعْصِیِتَکَ وَ اَسْتَغْفِرُکَ مِنْ الذَّنُوبِ الَّتی لا یَغْفِرُها غَیْرُکَ وُ لَمْ یَطَّلعْ عَلَیْها سِواکَ وَلا بَسَعُها اِلاّ حِلْمُکَ وَلا یَتَجاوَزُ مِنْها اِلا عَفْوُکَ وَ اسْتَغْفِرُکَ مِنْ کُلَّ یَمینِ صَدَرَ مِنّی فَخالَفْتُ مِنْها وُ اَسْتَغْفِرُکَ یا عَالِمَ الْغَیبِ وَلاشَّهادَهِ مِنْ کُلَّ سَیَّئَتهٍ عَمِلْتُها فی بَیاض النَّهارِ وَ سَوادِ اللَّیْلِ وَ مَلاَءٍ وَ خَلاَءٍ وَ سِرًّ وَ عَلانِیَهٍ وُ اَنْتَ ناظِرُ بِها اِلَهیَّ اِذَا اَرْتَکَبْتُها وَ اَنیّتُ بِها مِنَ العْصیانِ یا حَلیمُ یا کَریمُ وَ اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلَّ سَیَّد الْمُرْسَلینَ وَ اِلیْنا مِنُ نَبِیَّکَ مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطَیَّبینَ الطَّاهِرینَ الْمَصْومینَ مَنْ الِ طه وَ یسَ بَرحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الَّراحِمینَ.

حضرت رسول(ص) فرمود :

هر که هر روز صد مرتبه این ذکر را بگوید :

لا اله الاّ الله الملکُ الحقُّ المبین

از فقر و وحشت قبر امان یابد و توانگر شود و درهای بهشت بر وی گشوده شود .

پیامبر اکرم (ص) برای کسی که نماز را اول وقت به جا می آورد سه چیز را ضمانت کرده است:

«برطرف شدن گرفتاری ها و ناراحتی ها، آسایش و خوشی به هنگام مردن و نجات از آتش.»

برای افزایش رزق و روزی و توانگری :

ذکر شریف (یا غنی) را روزانه به تعداد دویست مرتبه بخواند و بر این امر مداومت نماید.

دعای قوی برای گشایش رزق و روزی و دعای قوی برای ثروتمند شدن

اگر کسی را معاش زندگی کم بود و خواست در زندگی خود رونق ایجاد کند و صاحب ثروت و روزی فراوان گردد ، به خواندن دعای زیر بعد از نماز صبح به تعداد هفت بار مداومت نماید ، تا خداوند از در غیب به او عطا نماید .

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم انت الله انت الرحمن انت الرحیم الملک القدوس السلام المؤمن المهیمن العزیز
الجبار المتکبر الأول والأخر الظاهر والباطن الحمیدالمجید المبدیء المعید الودود الشهید
القدیم العلی العظیم العلیم الصادق الرؤوف الرحیم الشکور الغفور العزیز الحکیم ذو القوة
المتین الرقیب الحفیظ ذو الجلال والاکرام العظیم العلیم الغنی الولی الفتاح المرتاح القابض
الباسط العدل الوفی الولی الحق المبین الخلاق الرزاق الوهاب التواب الرب الوکیل اللطیف
الخبیر السمیع البصیر الدیان المتعالی القریب المجیب الباعث الوارث الواسع الباقیالحی
الدائم الذی لا یموت القیوم النور الغفار الواحد القهار الأحد الصمد لم یلد ولم یولد ولم یکن له
کفوا احد ذو الطول المقتدر علام الغیوب البدیء البدیع القابض الباسط الداعی الظاهر المقیت
المغیث الدافع الظار النافع المعز المذل المطعم المنعم المهیمن المکرم المحسن المجمل
الجنان المفضل المحیی الممیت الفعال لما یرید مالک الملک تؤتی الملک من تشاء وتنزع
الملک ممن تشاء وتعز من تشاء بیدک الخیر انک علی کل شی قدیر تولج اللیل فی النهار
وتولج النهارفی اللیل وتخرج الحی من المیت وتخرج المیت من الحی وترزق من تشاء بغیر
حساب یا فالق الأصباح وفالق الحب النوی یسبح له مافی السموات والأرض وهو العزیز
الحکیماللهم ماقلت من قول او حلفت من حلف او نذرت من نذر فی یومی هذا ولیلتی هذه
فمشیئتک بین یدی ذلک کله ما شئت فیه کان وما لم تشأ منه لم یکن فادفع عتی بحولک
وقوتک فانه لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم اللهم بحق هذه الاسماء عندک صلی علی
محمد وال محمد واغفر لی وارحمنی وتب علی وتقبل منی واصلح لی شأنی ویسر أموری
ووسع علی فی رزقی وأغننی بکرم وجهک عن جمیع خلقک وصن وجهی ویدی ولسانی عن
مسألة غیرک واجعل لیمن أمری فرجا ومخرجا فانک تعلم ولا اعلم وتقدر ولا اقدر وانت علی کل
شی قدیر برحمتک یا ارحم الراحمین

امام صادق (ع) دعای رزق و روزی و گشایش کار را اینطور سفارش کرده‌اند:

اگر مومنی در دو ماه متوالی، در هر روز 400 مرتبه این ذکر را تکرار کند، خداوند مال یا علم فراوان به او عنایت می‌کند:

“اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذی لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالَارْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمی وَ جُرْمی وَ اِسْرافی عَلی نَفْسی وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ.”

آمرزش خواهم از خدایی که معبودی جز او نیست. زنده و پاینده و بخشاینده و مهربان پدیدآرنده آسمانها و زمین (آمرزش) از تمام ستمکاری و جنایت و زیاده روی بر خود و بسویش توبه کنم.

دعا برای آمدن مشتری از غیب

از دیگر دعاهای مجرب برای افزایش رزق و روزی و مشتری در مغازه دعای زیر است که می ‌توان بر روی یک لوح از جنس برنج نوشت و داخل مغازه خود آویزان نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله و الارض مددناها و القینا فیها رواسی و انبتنا فیها من کل شیء موزون و جعلنا لکم فیها معاش و من لستم له برازقین یا الله یا شکیکفی یا قاهرو یا مغنی یا رزاق یا باسط یا الله

طلسم جذب مشتری مثل مورچه

دعای زیر قبل از باز کردن مغازه خود برای افزایش مشتری اگر خوانده شود حتماً موثر خواهد بود.

اَللَّهُمَّ یَا مُفَتِّحَ الْاَبْوَابْ اِفتَحْ لَنَا خَیْرَ الْبَابِ اَللَّهُمَّ ارْزُقْنَا رِزْقًا حَلَالًا طَیِّبًا وَرِزْقًا وَاسِعًا بِرَحْمَتِکَ یَا اَرْحَمَ الرَّاحِمِینْ

دعای زیر برای افزایش مشتری در مغازه می ‌باشد.

که حتما باید به صورت نوشته در مغازه پنهان شود تا اثرگذار باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم لا اله الا الله و الله اکبر و الحمدلله کثیرا اللهم انی اسئلک من فضلک و رحمتک لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

دعا برای افزایش مشتری در مغازه (سوره آیت الکرسی و سوره غافر)

همچنین به نقل از آیات و روایات:

نوشتن سوره غافر و سوره آیت الکرسی و آویزان کردن آن در مغازه می ‌تواند برای افزایش مشتری بسیار موثر باشد.

دعا جهت موفقیت در کارها

هنگامیکه برای کاری حرکت می کنید بگویید:(می خواهید کاری را انجام بدهید ومی خواهید با موفقیت انجام شود):

حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَةِ

امام صادق (ع) فرموده است :

برخی دعاهاست که اگر کسی خواندن ان را در وقت خود فراموش کند سزاوار است ان را قضا نماید وان این است که هر روز پس از بامداد ،ده مرتبه دعای زیر خوانده شود:

لااِلهَ اِلَّااللّهُ وَحدَهُ لاشَریکَ لَه،لَهُ المُلکُ وَلَهُ الحَمدُ یُحیی وَیُمیتُ وَیُحیی وَهُوَ حَیُّ لایَموتُ بِیَدِهِ الخَیروَهُوَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیر

دعا قبل از شروع به کسب و کار

مسعدة بن صدقه گوید : دیدم امام صادق علیه السلام برای بعضی از تجار کوفی این نماز را که در طلب رزق است املاء می کرد . فرمود : دو رکعت نماز بخوان هر زمان که خواستی وقتی از نماز فارغ شدی سه مرتبه این ذکر را بگو :

تَوَجَّهْتُ بِحَوْلِ اللَّهِ وَ قُوَّتِهِ بِلَا حَوْلٍ مِنِّي وَ لَا قُوَّةٍ وَ لَكِنْ يَا رَبِ‏ بِحَوْلِكَ‏ يَا رَبِ‏ وَ قُوَّتِكَ أَبْرَأُ إِلَيْكَ مِنَ الْحَوْلِ وَ الْقُوَّةِ إِلَّا مَا قَوَّيْتَنِي اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بَرَكَةَ هَذَا الْيَوْمِ وَ أَسْأَلُكَ بَرَكَةَ أَهْلِهِ وَ أَسْأَلُكَ أَنْ تَرْزُقَنِي مِنْ فَضْلِكَ رِزْقاً وَاسِعاً حَلَالًا طَيِّباً مُبَارَكاً تَسُوقُهُ إِلَيَّ وَ أَنَا خَافِضٌ فِي عَافِيَةٍ 1

1 : قرب الاسناد ص 3 – مستدرک ج 6 ص306

ذکرهای سریع الاجابه برای گشایش رزق و روزی :

اگر برای وسعت رزق و روزی، سوره ی «قدر» هر روز ۱۰ مرتبه بعد از نماز صبح خوانده شود، قدرت خداوند در گشایش درهای روزی حتماً مشاهده خواهد شد.

نقل شده که عالم فاضل شیخ محمد رشتی به این ختم عمل کرده و قبل از اینکه چهل روز تمام شود از برکت این ختم مال فراوانی به او رسیده است.

و آن ختم به این صورت است که مدت چهل روز آیه شریفه:

إنَّ اللهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو القُوَّةِ المَتِینُ

را روزی بیست و هفت مرتبه بلافاصله بعد از نماز صبح بخواند. و از این ختم اثرات عجیبی در زیادی رزق نقل شده است.

حاج شیخ محمد تقی انصاری همدانی فرمودند:

ابتدا سه مرتبه سوره ی مبارکه ی «توحید» را بخوان، بعد سه مرتبه به ساحت مقدس چهارده معصوم صلوات بفرست، آن گاه سه بار دو آیه ی شریفه ی ۲ و ۳ سوره ی «طلاق»؛ «و مَن یَّتَّقِ اللهَ … لِکُلِّ شیءٍ قَدراً» قرائت کن و باز سه صلوات بفرست و بدان که سریعاً روزی می‌رسد و مجرب است.

شیخ بهایی فرموه است:

اگر به نیت وسعت رزق و روزی هر روز سه مرتبه سوره ی «یس» را تلاوت کند، روزیش وسعت یابد.

این عمل می‌تواند در یک مجلس باشد یا بعد از هر یک از سه نوبت نماز روزانه (صبح، ظهر و عصر، و مغرب و عشا) باشد.

فیض کاشانی نقل کرده است :

هر کس سوره ی «عادیات» را به عدد اسم مبارک حضرت امیرالمومنین (ع)، (۱۱۰ بار) بخواند و این سوره در شان آن حضرت نازل شده است روزی او از جایی می‌رسد که گمان نداشته باشد و هر کس این سوره را بسیار بخواند، قرضش ادا شود و از همه مخلوقات محفوظ خواهد بود. ان شاءالله تعالی.

مردى خدمت حضرت رسول خدا مشرف شد و از فقر شکایت کرد.

آن حضرت فرمودند:

وقتى که داخل خانه ات شدى سلام کن ، کسى در خانه بود، جواب سلامت را مى دهد و اگر کسى خانه نبود در آن سلام کن و یکبار سوره توحید را بخوان .

آن مرد رفت و هر چه را که حضرت فرموده بودند، عمل کرد.

خداوند متعال رزقش را بر او سرازیر کرد که حتى همسایه ها هم از آن بهرمند شده بودند.

حضرت رسول اکرم (ص) نقل فرمودند:

قسم به آن خدایی را که من را مبعوث فرموده هرکسی این دعا را همراه خود داشته باشد یا در دکان و یا در منزل خود گذارد فقر او به ثروت و وسعتِ رزق و روزی مبدل شود ان شاء الله

یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَالاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقََنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه یا اَرحَمَ الرّاحِمِین

در دستور دیگر برای توسعه رزق گفته شده بعد از این دعا حمد و توحید و قدر و آیه الکرسی را بخواند و بعد برخیزد و رو به قبله حاجت بخواهد

دعای طلب روزی از پیامبر

یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِىَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّهِ الْمَتینَ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنى وَ عافِنى وَ اکْفِنى ما اَهَمَّنى

(اى روزى ده نداران و اى مهرورز به مسکینان و اى سرپرست مؤمنان و اى صاحب نیروى محکم درود فرست بر محمّد و خاندانش و روزیم ده و عافیتم ده وکفایتم کن آنچه مهم است بر من)

از رسول اکرم روایت شده :

هر کس این دعا را بخواند یا با خود حمل نماید مال او از حلال بسیار و فرزندان صالح خداوند به او عطا کند و همه حاجات او روا شود و گناهان او آمرزیده گردد

بَسم‌اللّه‌الرّحْمنِ الرَّحَیمَ اَسْتَغْفِرُ اللَّه الَّذی لااِلهَ اِلاّ هُوَالْحَیُّ الْقَیُّومُ وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ اَسْتَغْفِراللّهَ مِنْ جَمِیع ما کَرِهَ اللّهُ اَللّهُمَّ اِنّی اَسْتَغْفِرُکَ ما قَدَّمْتُ وَ ما اَخَْرْتُ وَ ما اَسْرَرْتُ وَ ما اَعْلَنْتُ مَنْ مَعْصِیِتَکَ وَ اَسْتَغْفِرُکَ مِنْ الذَّنُوبِ الَّتی لا یَغْفِرُها غَیْرُکَ وُ لَمْ یَطَّلعْ عَلَیْها سِواکَ وَلا بَسَعُها اِلاّ حِلْمُکَ وَلا یَتَجاوَزُ مِنْها اِلا عَفْوُکَ وَ اسْتَغْفِرُکَ مِنْ کُلَّ یَمینِ صَدَرَ مِنّی فَخالَفْتُ مِنْها وُ اَسْتَغْفِرُکَ یا عَالِمَ الْغَیبِ وَلاشَّهادَهِ مِنْ کُلَّ سَیَّئَتهٍ عَمِلْتُها فی بَیاض النَّهارِ وَ سَوادِ اللَّیْلِ وَ مَلاَءٍ وَ خَلاَءٍ وَ سِرًّ وَ عَلانِیَهٍ وُ اَنْتَ ناظِرُ بِها اِلَهیَّ اِذَا اَرْتَکَبْتُها وَ اَنیّتُ بِها مِنَ العْصیانِ یا حَلیمُ یا کَریمُ وَ اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلَّ سَیَّد الْمُرْسَلینَ وَ اِلیْنا مِنُ نَبِیَّکَ مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطَیَّبینَ الطَّاهِرینَ الْمَصْومینَ مَنْ الِ طه وَ یسَ بَرحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ‌ الَّراحِمینَ.

جهت گشایش کارها و رسیدن به مال و ثروت فراوان

در هفتم هر ماه قمری در ساعت شمس نسخه زیر را با جوهر روحانی روی کاغذ سفید بدون خط یا کاغذ زرد بنویسید

نحوه-نوشتن-طلسم-رزق-و-روزیساعت-و-زمان-نوشتن-طلسم-روزی-2 خواص سوره کوثر روز چهارشنبه به نیت ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی

و توی کیف پول خود قرار بدید

و در هفتم ماه بعدی دوباره به همین طریف بنویسید و قبلی را در اب روان قرار دهید

بعد از نوشتن چهار قطعه کاغذ بگیرید و روی هر کدوم نام این اسامی رو بنویسید

اینم ببین:  دعای مجرب دفع وسواس شیطانى و خیالات نفسانى

کاغذ اول را رو به شمال بنشینید و بنویسید (عبد الرضا) سپس این کاغذ را در سمت شمال منزل قرار دهید

کاغذ دوم را رو به جنوب بنشینید و بنویسید(عبد الجلیل) سپس این کاغذ را در سمت جنوب منزل قرار دهید

کاغذ سوم را رو به مشرق بنشینید و بنویسید(عبد الرحیم) سپس این کاغذ را در سمت مشرق منزل قرار دهید

کاغذ چهارم را رو به مغرب بنشینید و بنویسید(عبد الکریم) سپس این کاغذ را در سمت مغرب منزل قرار دهید

قاعده:

روزهای هفتم هر ماه قمری باید بنویسید و دقیقا در ساعت شمس بنویسید

با جوهر روحانی روی کاغذ سفید بدون خط یا کاغذ زرد بنویسید

قبل نوشتن باید سه باز ایه الکرسی را بخوانید و به اطراف و کاغذ فوت کنید

ابتدا قلم را در دست بگیرید سپس کاغذ را در روی زانوی پای راست قرار دهید

در حین نوشتن فقط ذکر یا بدوح بگویید

در انتها زیر کاغذ امضای تعویذ را بنویسید

ذکات این عمل:

بعد از اتمام کار باید مبلغ ۱۰ قرص نان بیرون ذکات بدهید

۱۴ صلوات هم بفرستید

منبع : سیتار

دستورالعمل مجرب افزایش رزق و روزی :

اول : آن که بعد از فجر صبح دست بر سینه گذارد و هفتاد مرتبه بگوید:

(یا فتاح )

دوم :آن که مواظبت کن به خواندن دعای زیر :

لا حول و لا قوه الاباللّه توکلت على الحى الذى لا یموت و الحمدللّه الذى لم یتخذ صاحبه و لا ولدا و لمیکن له شریک فى الملک و لم یکن له ولى من الذل و کبره تکبیرا.

سوم :آن که بعد از هر نماز صبح بخواند این جملات را:

بسما للّه صلى اللّه على محمد و آل محمد و افوض امرى الى اللّه ان اللّه بصیر بالعباد قوقاه اللّه سیات ما مکروا الا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین فاستجبنا لهو نجیناه من الغم و کذلک ننجى المومنین حسبنا اللّه و نعم الوکیل و انقلبوا بنعمهمن اللّه و فضل لم یمسسهم سوء ماشاء اللّه لا ماشاء لا حول و لا قوه الا باللّهماشاء لا حول و لا قوه الا باللّه ماشاء اللّه لا ماشاء الناس ماشاء اللّه ا یرهالناس حسبى الرب من المربوبین حسبى الخالق من المخلوقین حسبى الرازق من المرزوقینحسبى اللّه رب العالمین حسبى من هو حسبى حسبى من لم یزل حسبى حسبى من کان منذ کنتحسبى حسبى اللّه لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم و الحمدللّه ربالعالمین .

عیاشى از عبداللّه بن سنان روایت کرده است :

به خدمت حضرت صادق علیه السلام رفتم حضرت فرمودند مى خواهى تو را دعایى تعلیم کنم که چون بخوانى حق تعالى قرض تو را ادا کند و حال تو نیکو شود؟ گفتم : چه بسیار محتاجم به چنین دعا.

حضرت فرمود: بعد از نماز صبح بگو:

تَوَکَّلتُ عَلَى الحَىُّ القَیّومُ الَّذى لایمَوت و الحمدللّه الذى لَم یَتَّخِذ وَلَداً و لَم یکن له شریک فى المُلک و لم یَکُن لَهُ وَلىٌُ مَنَ الذُّل و کَبِّرهُ تکبیرا اللهم اِنّى اَعوذُ بِکَ مَنَ البؤس و الفقرِ و من غَلَبَهِ الدَّینِ و السُّقمِ و اَسئَلُکَ اَن تُعینَنى عَلى اَداءِ حَقِّکَ اِلیکَ و اِلَى النّاسِ

(و به روایت شیخ طوسى چنین است : و من غَلَبَهِ الدَّینِ فَصَلِّ عَلى مُحمد و اله و اَعِنّى عَلى اَداءِ حَقِّکَ اِلیکَ و اِلى النّاس .

دعای گشایش روزی :

دعایی که نقل می شود برای سعادت دنیا و آخرت و فراوانی روزی و پرداخت قرض ها مجرب است در چهارده روایت این دعا ذکر شده است . بعد از هر نماز هفت مرتبه خوانده شود .

بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ الرَّحْمنِ‏ الرَّحِیمِ‏ بِسْمِ‏ اللَّهِ‏َ مَا شَاءَ اللَّهُ‏ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ تَوَکَّلْتُ‏ عَلَى الْحَیِّ الَّذِی لا یَمُوتُ‏، وَ الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی‏ لَمْ‏ یَتَّخِذْ صَاحِبَهً وَ لَا وَلَداً، وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ شَرِیکٌ فِی الْمُلْکِ، وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ‏ وَلِیٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ کَبِّرْهُ تَکْبِیراً

دستورالعمل مجرب رسیدن روزی از غیب با ریاضت سوره شمس :

هر کس حاجتی دارد چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه را روزه بگیرد . هر روز قبل از افطار صدقه بدهد و بعد از نماز عشاء شب جمعه سجده کند و در سجده بگوید :

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِوَجْهِکَ الْکَرِیمِ وَ اسْمِکَ الْعَظِیمِ وَ عَیْنِکَ الْمَاضِیَهِ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ‏ تَقْضِیَ‏ دَیْنِی‏ وَ تُوَسِّعَ عَلَیَّ فِی رِزْقِی

چنانچه بر این عمل مداومت کند گشایشی در رزق او ایجاد شده و قرض او اداء می گردد

توسل برای حاجت روزی :

از امور مجربه توسل به امام جواد علیه السلام میباشد .

آن را ۱۴ مرتبه در ۹ روز بخوانید برای رسیدن به حوائج و خصوصا فروش منزل و ازدواج کردن مجرب است .

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِحَقِ‏ وَلِیِّکَ‏ مُحَمَّدِ بْنِ‏ عَلِیٍ‏ إِلَّا جُدْتَ‏ بِهِ عَلَیَّ مِنْ فَضْلِکَ وَ تَفَضَّلْتَ بِهِ عَلَى مَنْ وَسِعَکَ وَ وَسَّعْتَ عَلَیَّ رِزْقَکَ وَ أَغْنَیْتَنِی عَمَّنْ سِوَاکَ وَ جَعَلْتَ حَاجَتِی إِلَیْکَ وَ قَضَاهَا عَلَیْکَ إِنَّکَ لِمَا تَشَاءُ قَدِیرٌ

خواندن این توسل را بعد از هر نماز برای اداء کردن قرض ها نیز مجرب دانسته اند .

دعای کن فیکون برای ثروتمند شدن و برآورده شدن حاجات

عبارت «کن فیکون» به معنای «باش، پس می شود» عبارت مشهوری است که چندین بار در قرآن تکرار شده است. این عبارت در مواردی به کار رفته است که نشان بدهد خداوند هرگاه اراده بودن چیزی را کرده است آن چیز به وجود آمده است. این عبارت مختص خداوند متعال است و به صورت ضرب المثل به کار می رود.

چند مورد از آیه هایی که عبارت «کن فیکون» در آنها آمده است به شرح زیر است:

إِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا یَقُولُ لَهُ كُن فَیَكُونُ (آل عمران، ۴۷ و…)

إِنَّمَا قَوْلُنَا لِشَیْءٍ إِذَا أَرَدْنَاهُ أَن نَّقُولَ لَهُ كُن فَیَكُونُ (نحل، ۴۰)

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ كُنْ فَیَكُونُ (یس، ۸۲)

خَلَقَهُ مِن تُرَابٍ ثِمَّ قَالَ لَهُ كُن فَیَكُونُ (آل‏عمران، ۵۹)

وَیَوْمَ یَقُولُ كُن فَیَكُونُ (انعام، ۷۳)

آیه کن فیکون نشان دهنده چیست؟

در تفسیر المیزان درباره عبارت «کن فیکون» چنین آمده است:

این آیات همگی در صدد القای این مطلب هستند که خداوند اراده اش نافذ مطلق است و هیچ مانعی برای آن نیست و همه اسباب در خدمت اراده اوست و هرگاه چیزی را بخواهد و اراده کند و حکم نماید، فقط کافی است امر به ایجاد کند تا بدون شک و قطعاً واقع شود.

«كن» در این اصطلاح، اشاره به اراده تكوینى الهى است و معناى این آیات این است كه هنگامى كه خداوند اراده آفرینش موجودى را كرد، آن موجود ایجاد مى‏ شود. به عبارت دیگر هر موجودى كه مورد تعلق اراده الهى قرار گرفت، شأن خداوند این است كه آن موجود حتماً به وجود می آید.

نماز کن فیکون برای حاجت

این نماز برای برآورده شدن حاجات توصیه شده است. نماز کن فیکون چهار رکعت است؛

در رکعت اول بعد از سوره حمد ۱۰۰ مرتبه عبارت «وَ اُفَوِّضُ اَمْری اِلَی اللّهِ» را تکرار کنید.

در رکعت دوم بعد از سوره حمد ۱۰۰ مرتبه عبارت «نَصْرَ مِنَ اللّهِ وَ فَتْحٌ قَریبُ» را تکرار کنید.

در رکعت سوم بعد از سوره حمد ۱۰۰ مرتبه عبارت «اَلا اِلَی اللّهِ تُصیرُ الْإمُور» را تکرار کنید.

در رکعت چهارم بعد از سوره حمد ۱۰۰ مرتبه عبارت «اِنّا فَتَحْنا لَکَ فَتْحاً مُبیِنا» را تکرار کنید.

بعد از سلام نماز قبل از حرف زدن با کسی ۱۰۰ مرتبه عبارت «اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبّی وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ» را تکرار کنید و سپس به سجده بروید و حاجت خودتان را از خدا بخواهید.

دعای سریع الاجابه برای رسیدن به حاجات ضروری

درکتبی دیگر نماز کن فیکون به شکل دیگری توصیه شده است و آن را از اسرار خفیه الهی بر شمرده است. در این کتاب ترتیب خواندن نماز کن فیکون به شرح زیر است:

در شب جمعه بعد از نماز عشا در جایی خلوت دو رکعت نماز بخوانید (در برخی منابع زمان خواندن این نماز را بعد از نماز صبح و در وقت طلوع آفتاب روز جمعه ذکر کرده اند)؛

در رکعت اول بعد از سوره حمد، سوره انعام را تا انتهای آیه ۹۳ (وكنتم عن آياته تستكبرون) بخوانید.

در رکعت دوم بعد از سوره حمد ادامه سوره انعام را از ابتدای آیه ۹۴ (ولقد جئتمونا فرادى) تا آخر سوره بخوانید.

پس از تمام شدن نماز ۱۰۰۰ مرتبه صلوات بفرستید و سپس به سجده بروید و حاجت خود را از خداوند طلب کنید.

دعای حل مشکل و گرفتاری های بزرگ

نماز کن فیکون با توسل به حضرت ابوالفضل (ع)

برای برآورده شدن حاجت می توانید ۳ نماز دو رکعتی با نیت توسل به حضرت ابوالفضل (ع) بخوانید.

در این نمازها در هر رکعت بعد از سوره های حمد و توحید ۱۰۰ مرتبه ذکر «يا حيُّ يا قيُّوم» را تکرار کنید.

پس از سلام نماز تسبیحات حضرت زهرا (س) را بگویید و پس از آن ۱۰۰ مرتبه برای حضرت ابوالفضل (ع) صلوات بفرستید.

در نهایت انگشت سبابه دست راست را به سمت قبله گرفته و ۱۰۰ مرتبه عبارت «السلام عليک يا ابوالفضل العباس» را تکرار کنید.

حال به سجده رفته و دست های خودتان را به سمت آسمان ببرید و ۲۵ مرتبه بگویید: «الهي به دو دست بريده ابوالفضل العباس» و حاجت خود را بخواهید.

دو تا از نماز های دو رکعتی را قبل از برآورده شدن حاجت تان بخوانید و سومی را گرو نگه دارید و بعد از برآورده شدن حاجت تان بخوانید.

دعای پولدار شدن سریع الاجابه تضمینی

هر کس این دعا را بخواند یا با خود حمل نماید مال او از حلال بسیار و فرزندان صالح خداوند به او عطا کند و همه حاجات او روا شود و گناهان او آمرزیده گردد .

بَسم اللّه الرّحْمنِ الرَّحَیمَ اَسْتَغْفِرُ اللَّه الَّذی لااِلهَ اِلاّ هُوَالْحَیُّ الْقَیُّومُ وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ اَسْتَغْفِراللّهَ مِنْ جَمِیع ما کَرِهَ اللّهُ اَللّهُمَّ اِنّی اَسْتَغْفِرُکَ ما قَدَّمْتُ وَ ما اَخَْرْتُ وَ ما اَسْرَرْتُ وَ ما اَعْلَنْتُ مَنْ مَعْصِیِتَکَ وَ اَسْتَغْفِرُکَ مِنْ الذَّنُوبِ الَّتی لا یَغْفِرُها غَیْرُکَ وُ لَمْ یَطَّلعْ عَلَیْها سِواکَ وَلا بَسَعُها اِلاّ حِلْمُکَ وَلا یَتَجاوَزُ مِنْها اِلا عَفْوُکَ وَ اسْتَغْفِرُکَ مِنْ کُلَّ یَمینِ صَدَرَ مِنّی فَخالَفْتُ مِنْها وُ اَسْتَغْفِرُکَ یا عَالِمَ الْغَیبِ وَلاشَّهادَهِ مِنْ کُلَّ سَیَّئَتهٍ عَمِلْتُها فی بَیاض النَّهارِ وَ سَوادِ اللَّیْلِ وَ مَلاَءٍ وَ خَلاَءٍ وَ سِرًّ وَ عَلانِیَهٍ وُ اَنْتَ ناظِرُ بِها اِلَهیَّ اِذَا اَرْتَکَبْتُها وَ اَنیّتُ بِها مِنَ العْصیانِ یا حَلیمُ یا کَریمُ وَ اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلَّ سَیَّد الْمُرْسَلینَ وَ اِلیْنا مِنُ نَبِیَّکَ مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطَیَّبینَ الطَّاهِرینَ الْمَصْومینَ مَنْ الِ طه وَ یسَ بَرحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الَّراحِمینَ.

عزیزان این دعا را هر روز و هر شب بخوانید که ان شاء الله زود تر نتیجه می گیرید.

حضرت امیرالمومنین (ع) برای افزایش رزق فرمودند:

«ألا انبئکم بعد ذلک بما یزید فی الرزق:الجمع بین الصلاتین یزید فی الرزق و العقیب بعد الغداة و بعد العصر یزید فیر الرزق و صلة الرحم تزید فی الرزق و کسح الفناء یزید فی الرزق و مواساة الاخ فی الله عزوجل یزید فی الرزق و البکور فی طلب الرزق یزید فی الرزق و الاستغفار یزید فی الرزق و استعمال الامانه یزید فی الرزق و قول الحق یزید فی الرزق و اجابة الموذن تزید فی الرزق و ترک الکلام علی الخلاء یزیدفی الرزق و ترک الحرص یزید فی الرزق و شکر المنعم یزید فی الرزق و اجتناب الیمین الکاذبة یزید فی الرزق و الوضوء قبل الطعام یزید فی الرزق و اکل ما یسقط من الخوان یزید فی الرزق ومن سبح الله کل یوم ثلاثین مرة دفع الله عنه سبعین نوعا من البلاء ایسر ها الفقر»

کسی که می خواهد روزی اش فراوان شود:

این ذکر را بسیار بگوید و در آغاز و پایان آن هم، یک صلوات بفرستد. مثلاً اگر میخواهد ۱۱۰ مرتبه بگوید، ابتدا صلوات بفرستد بعد ۱۱۰ بار ذکر را بگوید و باز صلوات بفرستد.

(اللّهُمَ اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفَضِلکَ عَمَّن سِواک)

خدایا! مرا به وسیله حلالت از حرام خویش بی نیاز کن، و با فضل و بخشش خودت، از هر چه غیر خودت بی نیاز ساز! (گوهرهای حکیمانه ، آیت الله بهجت ،ج۱۴)

همچنین مرحوم سقازاده واعظ در کتاب گلهای ارغوان ختمی بسیار مجرب را برای ثروتمند شدن نوشته اند که آن ختم به ترتیب زیر است:

هر روز جمعه ۲۰ مرتبه و یا ۴۰ مرتبه (چهل مرتبه برتر است) به نیت ثروتمند شدن، آیه شریف۶۴ سوره حج را بخوانید. اثرش تا جمعه هفته بعد دیده خواهد شد.

لَهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ وَإِنَّ اللَّهَ لَهُوَ الْغَنِیُّ الْحَمِیدُ

آنچه در آسمانها و آنچه در زمین است از آن اوست و در حقیقت این خداست که خود بى‏نیاز ستوده[صفات] است (۶۴)

برگرفته از دعا 786

**************************************

منبع : سایت دعا شفا سایت مرجع ذکر و دعا و آیات قرآنی

درباره‌ی سیّد محمد سیّدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *