خانه / دسته‌بندی نشده / ختم سوره یاسین برای رواشدن حاجت مجرب

ختم سوره یاسین برای رواشدن حاجت مجرب

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا به ختم سوره یاسین برای رواشدن حاجت مجرب پرداخته ایم. برای حاجت روایی و برآورده شدن حاجات دعا و ختم مجرب عنوان شده را بخوانید که ان شالله کارگشا باشد.

2933D56E-7D79-42E2-842D-8A3F17147D73-300x192 ختم سوره یاسین برای رواشدن حاجت مجرب

ختم سوره یاسین برای رواشدن حاجت مجرب,ختم مجرب سوره مبارکه یاسین جهت برآورده شده حاجت ها,ختم سوره یاسین برای حاجت روایی,ختم بسیار مجرب سوره یاسین,ختم سوره یاسین مخصوص حاجت گرفتن,ختم سریع الاجابه سوره یاسین به جهت برآورده شدن فوری و سریع حاجت ها

ختم سوره یاسین برای رواشدن حاجت مجرب

ختم سوره یس برای برآورده شدن حاجت

امام محمد غزالی میگوید که اگر خواستید که حاجت شما روا شود و امیر یا هر صاحب منصب دیگری به خواست شما توجه نماید، بیست و یک مرتبه ختم سوره مبارکه یاسین را بخوانید و در پی انجام و روا شدن حاجت و کارتان بروید. به اذن و اراده پروردگار شما را گرامی خواهند داشت و حاجتتان را برآورده خواهند نمود.

برخی گفته اند که بعد از نماز عشا، دو رکعت نماز بگذارد و چهل و یک مرتبه سوره مبارکه یاسین را بخواند و پس از هر مرتبه قرائت بگوید: ( یا من یقول للشیء کن فیکون افعل لی کذا ) . به اذن و اراده خداوند تبارک و تعالی دعای شما برآورده خواهد شد.

ختم عظیم الشان از سوره مبارکه یاسین جهت برآورده شده حوایج

هفت مرتبه سوره شریفه یاسین را قرائت فرمائید و بعد از هر بار قرائت به تعداد (۱۵۰۰) مرتبه بگویید (یا سریع یا مجیب) بگونه ای که پس از هر صد مرتبه از آن بگوئید یا سریع اسرع بقضاء حاجتی (و حاجت خود را ذکر نمایید).

اینم ببین:  دعای آسان شدن امور و گشایش برای هفته آینده

القول المبین فی خواص و دعوات و فوائد سوره یاسین، استاد رمضان محمد عبد اللطیف ، صص ۷۳-۶۱ ، ترجمه و ویرایش دکتر احمدرضا بابایی.

*******************************************

کلمات کلیدی مرتبط با دعای برآورده شدن حاجت

ختم مجرب برآورده شدن حاجت – ختم سوره یاسین – ختم سوره یاسین – ختم و دعای یاسین – ختم یاسین برای براورده شدن حوایج – دعای رفع حاجت – دعای سریع و مجرب حاجت – ختم سوره یاسین – دعای حاجت گرفتن – دعای حاجت فوری – دعای حاجت روا شدن – ختم سوره یاسین برای رفع حاجت – ختم قوی و موثر – دعا و ختم مجرب

کانال دعاشفا

درباره‌ی مدیر قبادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.