آخرین خبرها

ختم ذکر یا خالق 100 روز برای مشکل گشایی و آسان شدن مشکلات

در این بخش از سایت ذکر و دعا و ختم و تعبیر خواب دعا شفا doashafa.com ختم ذکر یا خالق 100 روز برای مشکل گشایی و آسان شدن مشکلات را قرار دادیم . ختم ذکر یا خالق خواص و فضیلت فراوانی دارد . توصیه شده است برای رفع مشکلات و آسان شدن مشکلات و گشایش در مشکلات ذکر یا خالق در مدت 100 روز ختم شود به روش زیر . سایت دعا شفا …

,يا خالق الاكوان,يا خالق الاكوان يا باري الورى,يا خالق الاكوان باللطف عاملني كلمات,يا خالق الاكوان حسين الجسمي,يا خالق الاكوان باللطف عاملني,يا خالق الاكوان Mp3,يا خالق الاكوان كوردات,يا خالق الاكوان يارب يارحمن,يا خالق الاكوان بلطف عاملني,يا خالق الاكوان يزن نسيبة,يا خالق النفس من النفس,دعاء يا خالق النفس من النفس,دعاء اللهم يا خالق النفس من النفس,یا خالق کل غم,یا خالق کل غم سیب سرخی,يا خالق كل غم سيب سرخي,یا خالق کل غم حسین سیب سرخی,يا خالقي من جديد,سأقبل يا خالقي من جديد Lyrics,سأقبل يا خالقي من جديد English Translation,سأقبل يا خالقي من جديد,سأقبل يا خالقي من جديد Mp3,سأقبل يا خالقي من جديد Mp3 دندنها,سأقبل يا خالقي من جديد منصور السالمي,سأقبل يا خالقي من جديد مكتوبة,سأقبل يا خالقي من جديد اسلام صبحي,اتيتك يا خالقي من جديد كلمات,يا خالق كل شئ ناقص,يا خالق كل شيء ناقص كمالته معاك,یا خالق کل مخلوق,یا خالق کل مخلوق اسم فاعل,عکس نوشته یا خالق کل مخلوق,یا صانع کل مصنوع یا خالق کل مخلوق,عکس یا خالق کل مخلوق,ذکر یا خالق کل مخلوق,معنی یا خالق کل مخلوق عربی نهم,يا خالقي صن خافقي,یا خالق,يا خالقي,يا خالق الأكوان باللطف عاملني,يا خالقي يا مالكا اقداري,يا خالقي باكيا,يا خالقي ام كلثوم,يا خالقي يا رازقي,يا خالقي يا خالقي,يا خالقي لسواك لا اتوسل,يا خالقي قلبي رآك,يا خالقي حجب على وخييني,انشودة يا خالق الاكوان باللطف عاملني

اینم ببین:  دعای تسخیر قلب با فلفل سیاه برای تسخیر قلب شخص مورد نظر

ختم-ذکر-یا-خالق-100-روز-برای-مشکل-گشایی-و-آسان-شدن-مشکلات ختم ذکر یا خالق 100 روز برای مشکل گشایی و آسان شدن مشکلات

 

ختم 100 روزه ذکر یا خالق,ختم ذکر یا خالق,ختم یا خالق برای رفع مشکلات,ختم یا خالق برای رهایی از مشکل,ختم یا خالق برای گشایش مشکل,ختم یا خالق برای اسان شدن مشکل

ختم ذکر یا خالق 100 روز برای مشکل گشایی و آسان شدن مشکلات

اگر ۱۰۰ روز به این عدد اسم مبارک «یا خالق» را بخواند او را بود باطن صافی و دل خرّم و بسیاری از مشکلها که حضرت عزّت بر دست او آسان گرداند و به هر کاری که روی آورد از دست او برآید اگر صنعتی دارند در آن کار یگانه عصر شود و از خلق نیز مستغنی گردد. اما باید با طهارت باشد و مربع را با خود دارد.

مربع این است:

خ ا ل ق
ل ق خ ا
ق ل ا خ
ا خ ق ل

۷۳۱ مرتبه موجب نورانی شدن دل می شود و برای برخوردار شدن از معارف الهی زیاد خوانده شود

هر کس یا خالق را ۵۱۱۰ مرتبه بخواند و از خداوند چیزی را طلب کند فورا دعایش مستجاب خواهد شد.

الخالق از اسماء الله :

عدد ابجدی: 731

الخالق به معنی آفریننده ی اشیاء می باشد و مداومت بر آن برای استحکام و نورانی شدن قلب مؤثر است

در بعضی کتب است که هر کس این اسم را بسیار گوید خداوند متعال او را به علوم حِکمیّه و معارف الهیه و دقایق معانی مطلّع گرداند

اگر کسی پنج هزار و صد و ده مرتبه این اسم را بخواند هرچه از خدا بخواهد فی الحال مستجاب گردد و همراه داشتن این مربّع نیز فواید بسیار دارد:

180

193

190

187

191

186

181

192

185

188

195

182

194

183

184

189

مفهوم الخالق :

از مادّه «خَلق» (بر وزن حلق) در اصل به معنی «اندازه گیری» است. هنگامی که یک قطعه چرم را برای بریدن، اندازه گیری می کنند، عرب واژه «خلق» در باره ی آن به کار می برد و از آنجا که در آفرینش مسأله ی اندازه گیری بیش از همه چیز اهمیت دارد این کلمه خلق درباره ی آن به کار رفته است.

این واژه از اسمای خداوند و به معنی «آفریننده» می باشد که لفظ صریح آن نُه بار و صیغه ی مبالغه ی آن «خلّاق» نیز دوبار در قرآن کریم ذکر شده است. بنابه گزارش فخررازی این واژه در برخی از آیات به معنی تقدیر و در برخی دیگر به معنی ایجاد و ابداع است.

همچنین به دلالت آیه ی «بدیع السموات و الارض» خلق آسمانها و زمین به معنی ایجاد و ابداع آنهاست.

توصیف غیر خداوند تبارک و تعالی به «خالق» به معنای هستی بخش جایز نیست، ولی به اذن حقتعالی و با گرفتن فیض از جانب او خلق به معنای تصرّف در تکوین و ولایت تکوینی امکان پذیر است. چنان که وقتی می فرماید: «فَتَبارَکَ اللهُ اَحسَنُ الخالِقینَ» یعنی صحیح است که غیرخداوند را هم به خالق بودن توصیف کرد. همین طور درباره ی حضرت عیسی (علیه السلام) آمده است: «به درستی که من خلق می کنم برای شما از گِل، مانند صورت مرغی». شک نیست نوع خلقت عیسی (علیه السلام) ابداع و ایجاد نبوده است بلکه از گِل، صورت مرغی را ساخته است سپس از مبدأ فیض افاضه ی روح به هیأت طیر درآمده است.

کلمه ی «خلق» به معنی اندازه گیری و صنعت درباره ی غیر خداوند صادق است، ولی البته «خلق خدا» با خلق غیر او از جهات گوناگونی متفاوت است.

خداوند مادّه و صورت اشیاء را می آفریند. در حالی که اگر انسان بخواهد چیزی ایجاد کند تنها می تواند با استفاده از مواد موجود این جهان، صورت تازه ای به آن ببخشد. مثلاً از مصالح ساختمانی خانه ای بسازد، یا از آهن و فولاد، اتومبیل یا کارخانه ای اختراع کند. از سویی دیگر خلقت و آفرینش خداوند نامحدود است و او آفریدگار همه چیز است.

برگرفته از دعا 786

**************************************

منبع : سایت دعا شفا سایت مرجع ذکر و دعا و آیات قرآنی

درباره‌ی سیّد محمد سیّدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *