تحبیب قلب سریع و فوری با آیه الکرسی شریفه

تحبیب قلب سریع و فوری با آیه الکرسی شریفه

صرفا ذکر تحبیب قلب سریع و فوری با آیه الکرسی شریفه در امر حلال استفاده شود.

دعای-مهر-و-محبت-150x150 تحبیب قلب سریع و فوری با آیه الکرسی شریفه
تحبیب قلب سریع و فوری با آیه الکرسی شریفه , دعای مهر و مجبت بین دو نفر , دعای محبت شدید , دعای محبت از راه دور , دعای محبت سریع الاجابه , دعای مهر و محبت مجرب , دعای مهرمحبت قوی و سریع , دعا برای عاشق کردن , دعای مهر محبت زن و شوهر , دعای مهرمحبت همسر

کسی که ازدواج نموده و با طرف مقابلش از لحاظ عشق و علاقه مشکل دارد و طرف مقابلش نسبت به او سرد شده است، با نام و یاد خداوند باریتعالی ۷۲ دانه فلفل سیاه کاملا سالم بردارد و آنها را در کف دست چپ گرفته و دانه به دانه در دهان قرار دهد و هر دانه را که در دهان میگذارد یک بار آیه الکریی شریفه را بخواند و سپس فلفل را در آتش زغال اندازد. پس از اینکه هر فلفل را در آتش می اندازد بگوید:
(توکلو یاخدام هذه الایه الشریفه بجلب مجامع روحانیات فلان ابن فلانه حتى یاتینی ویصالحنی وابطلو ودمرو جمیع الاسحار والارصاد المرصوده لکرههی لی بحق هذه الایه ومافیها من السر والاسراروالنور والانوار بارک الله فیکم وعلیکم ).
سپس با دانه دوم فلفل هم دقیقا همین کار را انجام دهد تا ۷۲ دانه فلفل تمام شود.
اگر این عمل بطور صحیح و به دقت سه شب متوالی انجام شود (بدون کم و زیاد) به اذن و اراده پروردگار سبحان و برکاتش هر گونه کینه و کراهت بین طرفین از بین خواهد رفت و هر گونه سحر و طلسم و چشم زخم و بستگی بین آنها از بین خواهد رفت و محبت و صمیمیت بین قلوب برخواهد گشت. و این از اسرار این آیه مبارکه شریفه است.
توجه فرمایید:
شرایط پاکی و طهارت بطور کامل رعایت شود.
آیه الکرسی شریفه با قرائت صحیح و با ترتیل قرائت شود.
سه شب متوالی عمل تکرار شود.
دانه های فلفل باید کاملا سالم باشند.
صرفا در امر حلال استفاده شود. در امر غیر حلال بی فایده است.
نیاز به اذن دارد.

اینم ببین:  دعای حاجت قوی و فوری برای برآورده شدن فوری و سریع حاجات

اللهم ثبتنا بأمرک وأیدنا بنصرک وارزقنا من فضلک.

 

برگرفته از مطالب دکتر احمدرضا بابایی

*****

تحبیب قلب سریع و فوری با آیه الکرسی شریفه , دعای مهر و مجبت بین دو نفر , دعای محبت شدید , دعای محبت از راه دور , دعای محبت سریع الاجابه , دعای مهر و محبت مجرب , دعای مهرمحبت قوی و سریع , دعا برای عاشق کردن , دعای مهر محبت زن و شوهر , دعای مهرمحبت همسر , دعای مهرمحبت کردن , دعا برای دوست داشتن , دعای محبت شوهر به زن , دعای محبت و تسخیر خلایق

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *