خانه / اساتید مجرب علوم غریبه / برترین اساتید اهل فن علوم غریبه در ایران – استاد اعظم علوم غریبه

برترین اساتید اهل فن علوم غریبه در ایران – استاد اعظم علوم غریبه

در این نوشته از سایت دعا شفا برترین اساتید اهل فن علوم غریبه در ایران – استاد اعظم علوم غریبه را برای شما دوستان قرار دادیم . استاد علوم غریبه شدن دارای شرایطی می باشد . به همین راحتی نمی توان استاد علوم عریبه شد . از جمله شرایط کسب مقام استادی در علوم غریبه این است که شخص مسلط به زبان عربی باشد چرا که دعاها و سوره ها و طلسمات همه به زبان عربی می باشند . ریاضت های سخت و طولانی مدت نیز از شرایط استاد شدن در علوم غریبه می باشد .

 

 

در طول این سالیان افراد مختلفی سوالاتی متنوع در مورد اساتید علوم غریبه در ایران پرسیده اند و ما هم بارها و به کرات پاسخهایی به آنها ارائه داده ایم .

آنچه مهم است مدعیان کاذب در این زمینه است که با خواندن و کپی کردن یک یا دو کتاب که عامدا و عاملا بسیاری از دستورات و طلسماتش غلط است و اشتباه چاپی عمدی شده است (در بسیاری از این کتب( معاذ الله ) حتی آیات شریفه قرآن کریم را با اشتباه املایی کاملا واضح و آشکار چاپ نموده اند.

استاد علوم غریبه شرایطی برای خودش دارد که برخی از این ویژگیها که خیلی هم بدیهی هستند عبارتند از :

استادانی که از آنها تلمذ کرده است مشخص باشند (میبایستی نزد اساتیدی مبرز سالیان متمادی تلمذ نموده و تتریض کرده باشد. مشخص باشد نزد چه اساتیدی تلمذ کرده. قائم اللیل و صائم النار بوده باشد.)

آشنایی کامل با زبان عربی (یعنی اینکه دعوات و اوفاق و الواح و طلسمات و …. کلا به زبان عربی هستند ).

با طرق مختلف جفری آشنا باشد (که مثلا بتواند مفتاح و مغلاق و غایت و ضابطه و …. ) را استخراج و تمیز و اعمال و بکارگیری نماید .

آشنایی کامل با سوره های مبارکه و آیات شریفه قرآنی . که در طی طریق بتواند تشخیص و تمیز سره از ناسره دهد.

شاگردانی موفق نزد او تلمذ کرده باشند و صاحب عزت و کف نفس باشد.

صاحب آثاری مکتوب و معمول از خود باشد و بعبارتی صاحب قلم باشد. (دستورات صحیح ذکری و وفقی یا طلسمی و در واقع مجربات شخصی) از خود داشته باشد .

در طرق مختلف وفقی و طلسمی و ذکری عاملیت داشته باشد (حکم و اثر مادی بهمراه آثار قطعی و قابل انتقال عملی داشته باشد ).

در زندگی شخصی و اجتماعی خودش فرد موفق و برجسته ای باشد.

و شرایط فراوان دیگر.

قبلا ذکر نموده ایم که اساتید اعظم در زمینه علوم غریبه در ایران تعدادی انگشت شمار هستند و اسامی برخی از آنها را هم بیان کرده ایم .

اینم ببین:  صرف عمار مکان چیست؟ - خارج کردن اجنه و شیاطین از محل دعا

در اینجا نقل قولی از مرحوم آیت الله مرعشی نجفی نماییم .

حضرت ایشان در این زمینه میفرمایند :

این علم (خصوصا علم جفر و بطور کلی علوم خفیه ) علم شریفی است ولی چون مدعی کاذب و افراد کذاب زیاد دارد پیوسته توسری خورده است.

در پایان خاطر نشان میشود که تا آنجا که ما در این زمینه پرس و جو نمودیم اساتید مذکور این عرصه به دلایلی که بر ما هم روشن نیست هیچکدام حاضر به راهنمایی و آموزش علوم خفیه در هیچ زمینه ای نشدند.

توجه شود که در این زمینه مدعی کاذب و البته کاملا بی سواد و بسیار بیسواد و خیلی بیسواد شیاد فراوان است که خود را استاد و رمال و دعانویس معرفی میکنند و هدفشان فقط خالی کردن جیب مردم و به یغما بردن اموال و سرمایه و پول دیگران است.

اکثر اساتید واقعی علوم غریبه (که عامل به جفر و ….. باشند و عاملیت اوفاق و طلسمات را داشته باشند) افرادی بی ادعا و گمنام و البته ناشناس هستند و تمایلی هم به معرفی و شناخته شدن ندارند. زیرا که یکی از شرایط اولیه استادیت قطعا و حتما و جزما عزت و کفّ نفس و عدم تمایل به کشف و شناخته شدن و خودنمایی است.

جوانمردی و دینداری به دنیا كار مردان است * هراس وكینه و هرس و طمع پیكار شیطان است

چو بازوی ستبر پهلوانی در تو پیدا شد * فروتن باش كین آثار انسان است

 

منبع : دعا سایت

************************************

منبع : سایت دعا شفا سایت اذکار و ادعیه و ختومات مجرب قرآنی

کانال دعاشفا

درباره‌ی سید

یک دیدگاه

  1. سلام وخسته مباشید دوست گرامی ممنون از مطالب ارزندتون ولی متاسفانه هیچ نامی هز اساتید علوم قریبه نبردین وهمین مورد باعث شده اکثر دنبال کنندگان شما بلاتکلیف بمونن بقول فرمایش شما وقتی هرکی یه کتاب گرفته دستش ادعای دعانویسی میشه شماره استاد بابایی رو بدید به من یا من را به استاد بابایی معرفی کنین ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.