خانه / دسته‌بندی نشده / آثار سوره کهف در افزایش رزق دعایی از امام صادق (ع) برای ادای قرض

آثار سوره کهف در افزایش رزق دعایی از امام صادق (ع) برای ادای قرض

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا به آثار سوره کهف در افزایش رزق دعایی از امام صادق (ع) برای ادای قرض پرداخته ایم. برای افزایش رزق و روزی و وسعت رزق و پرداخت قرض و‌ بدهی دعای مجرب و قوی عنوان شده را بخوانید که ان شالله کارگشا باشد.

428CC63D-8465-46F3-8CA4-123891C411E4-300x225 آثار سوره کهف در افزایش رزق دعایی از امام صادق (ع) برای ادای قرض

آثار سوره کهف در افزایش رزق دعایی از امام صادق (ع) برای ادای قرض,تاثیر سوره کهف در افزایش روزی،دعایی از امام صادق (ع) برای زیاد شدن روزی و رزق,نوشتن و خواندن سوره کهف برای افزایش رزق و روزی,تاثیر زیاد و فراوان سوره کهف برای وسعت رزق,خاصیت دعای کهف برای توسعه رزق و روزی,دعای امام صادق (ع) مخصوص گشایش رزق و روزی,دعای امام صادق (ع) برای ادای دین و قرض

آثار سوره کهف در افزایش رزق دعایی از امام صادق (ع) برای ادای قرض

گشایش روزی و ادا قرض

از حضرت امام صادق(علیه السلام) منقولست هرکس سوره کهف را بنویسد و در شیشه سر تنگ نهد و آنرا در منزل خود نگه دارد از درویشی و وام خلاص شود و او و اهل و عیالش محتاج نشوند و هیچ کس نتواند به او بدی برساند.

((ابوبصیر)) نقل مى کند: به حضرت صادق (علیه السلام) از حاجت خودم شکایت کردم و از آن حضرت خواستم که به من دعایى جهت رزق بیآموزد.

((حضرت صادق (علیه السلام) فرمود: در نماز شب ، وقت سجده (در روایت دیگر: در سجدهآخرِ رکعت هشتم نافله شب ) این دعا را بخوان :

یا خَیْرَ مَدْعُوٍّ وَ یا خَیْرَ مَسْئُولٍ وَ یا اَوْسَعَ مَنْ اَعْطى وَ یا خَیْرَ مُرْتَجىً اُرْزُقْنى وَ اَوْسِعْ عَلَىَّ مِنْ رِزْقِکَ وَ سَبِّبْ لى رِزْقاً مِنْ قَبْلِکَ اِنَّکَ عَلى کُلِّ شَىْءٍ قَدیرٌ.

حضرت این دعا را به من تعلیم فرمود، از وقتى که من آن را خواندم ، دیگر محتاج نشدم .

اینم ببین:  دعای عظیم در طلب توفیق و رفع سختی های زندگی

منبع : سایت دعاشفا مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی

کانال دعاشفا

درباره‌ی gobadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =