آخرین خبرها
خانه / دعا و ذکر مجرب / دعای قوی برآورده شدن حاجات و خواسته های بزرگ و مهم

دعای قوی برآورده شدن حاجات و خواسته های بزرگ و مهم

دعای قوی برآورده شدن حاجات و خواسته های بزرگ و مهم

در این مطلب قصد داریم به شما عزیزان دعای پرخیر و تجربه شده ای شرح دهیم که باعث می شود به مهم ترین حاجات، خواسته ها و نیاز ها برسید و از مشکلات، سختی ها، گرفتاری ها رها شده و اگر حس می کنید که ممکن است به آرزو های خود نرسید باید همین حالا نا امیدی را کنار بگذارید.

0283706320837 دعای قوی برآورده شدن حاجات و خواسته های بزرگ و مهم
دعای قوی برآورده شدن حاجات و خواسته های بزرگ و مهم

دعای قوی برآورده شدن حاجات و خواسته های بزرگ و مهم,دعای طلب حاجت,دعای طلب حاجت از خدا,دعای طلب حاجت صحیفه سجادیه,دعای طلب حاجت فوری,دعای طلب حاجت سریع,دعاي طلب حاجت,دعای طلب حاجت از مردم,دعای طلب حاجت مهم,دعای طلب حاجت از امام حسین,دعای طلب حاجت از امام جواد,دعا طلب حاجت از خدا,دعا و طلب حاجت از خدا,دعا در طلب حاجتها از خداوند بلند مرتبه,دعای طلب حاجات صحیفه سجادیه,دعا برای طلب حاجت فوری,دعای طلب حاجت از امام علی علیه السلام,دعا در طلب خواسته ها,

دعای قوی برآورده شدن حاجات و خواسته های بزرگ و مهم

برای طلب حاجت و حاجت رواشدن فوری ، در ابتدا دو رکعت نماز به همان نیت بخواند و سپس بلافاصه ذکر شریف ذیل را شروع نماید و هزار مرتبه تکرار کند. حاجتش به اذن خداوند تبارک و تعالی انجام خواهد شد. این ذکر را بخواند :

کهیعص اِکفِنی حمعسق اِرحِمنی سُبحانَ القادِرُ القاهِرُ الکافی

*********************************************************************

برای جلوگیری از فرار فرزندان از منزل ، هفت مرتبه آیه شریفه ذیل را بر تکه ای از نان جو بخواند و به فرزندش بخوراند. کاملا فکر فرار از سرش خارج میشود. آیه ذیل را بخواند :

اینم ببین:  دعای رهایی از آزار و دفع بلا و سختی ها

(یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اصْبِرُوا وَصَابِرُوا وَرَابِطُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُون)  ( آل عمران۲۰۰)

*********************************************************************

برای طلب حاجت و حاجت روایی و رفع تمامی مشکلات معیشتی و مادی ، نیت کند و بسم الله گوید و به مدت ۴۰ روز و هر روز پس از نماز عشاء یک مرتبه سوره واقعه را قرائت نماید

کانال دعاشفا

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

دعای مجرب برای رفع نزاع و درگیری – دعای رفع اختلافات در خانواده

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا به دعا و نسخه ای مجرب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =