دعای عظیم برای شروع روز و موفقیت در کار ها

دعای عظیم برای شروع روز و موفقیت در کار ها

به شما عزیزان در این مطلب از سایت دعا شفا گره گشایی را می آموزیم که تجربه شده و پر خیر و برکت است و سبب می شود اگر خدایی نکرده احساس می کنید در وضعیت سخت و بدی هستید از آن رها شده و موفقیت های بیشتری را در طول روز کسب کنید؛ در ادامه می توانید دعای عظیم برای شروع روز و موفقیت در کار ها را بخوانید و هر روز آن را صبح که از خواب برمی خیزید تکرار کنید.

27083627329679367 دعای عظیم برای شروع روز و موفقیت در کار ها
دعای عظیم برای شروع روز و موفقیت در کار ها

دعای عظیم برای شروع روز و موفقیت در کار ها,دعای موفقیت کاری,دعا موفقیت کار,دعای موفقیت در کاری,دعای موفقیت در کار و زندگی,دعای موفقیت در کار و همه امور,دعای موفقیت در محیط کار,دعاهای موفقیت در کار,دعای موفقیت در شروع کار,دعای کسب پول,دعای کسب مال,دعای کسب عزت,دعای کسب علم و دانش,دعای کسب شغل,دعای کسب رزق و روزی حلال,دعای کسب ثروت و روزی فوری,دعای کسب و کار جدید,دعای کسب مشتری,دعای کسب مقام,

دعای عظیم برای شروع روز و موفقیت در کار ها

امام صادق (ع) فرموده است: برخی دعاهاست که اگر کسی خواندن آن را در وقت خود فراموش کند، سزاوار است آن را قضا نماید و آن این است که هر روز پس از بامداد ده بار دعاهای زیر خوانده شود:

«لا اله الاالله وحده لا شریک له، له الملک و له الحمد یحیی و یمیت و یمیت و یحیی و هو حی لا یموت بیده الخیر و هو علی کل شی قدیر»

«معبودی جز خدا نیست، تنهاست. شریکی ندارد. مالکیت و ستایش از آن اوست. زنده می کند و می میراند. می میراند و دوباره زنده می کند. زنده ای است که نمی میرد. تمام نیکیها به دست اوست و بر هر چیزی تواناست.

اینم ببین:  دعای وسعت رزق و کسب موفقیت های بزرگ مالی

«اعوذ بالله السمیع العلیم»

«به خداوند شنوای دانا پناهنده می شوم.»

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *