آخرین خبرها

دعای زیاد شدن و شدت جذابیت فردی تا ده برابر معمول در میان جمیع خلایق

در این بخش از سایت ذکر و دعا و ختم و تعبیر خواب دعا شفا doashafa.com دعای زیاد شدن و شدت جذابیت فردی تا ده برابر معمول در میان جمیع خلایق را قرار دادیم . دعای فوق العاده قوی و مجرب برای افزایش جذابیت فردی و جذابیت چهره و جذابیت و محبوبیت و عزیز شدن در میان جمیع خلایق . برای رسیدن به جذابیت فردی می توانید از دعای زیر استفاده کنید …

دعای-زیاد-شدن-و-شدت-جذابیت-فردی-تا-ده-برابر-معمول-در-میان-جمیع-خلایق دعای زیاد شدن و شدت جذابیت فردی تا ده برابر معمول در میان جمیع خلایق

دعای افزایش جذابیت,دعای زیاد شدن جذابیت,دعای قوی و مجرب جذابیت,دعای جذابیت در میان خلایق,دعای جذابیت دختر و پسر,دعای جذابیت چهره

دعای زیاد شدن و شدت جذابیت فردی تا ده برابر معمول در میان جمیع خلایق

دعای افزایش جذابیت

اگر حاجت و كار مهمي نزد شخصي داشتي و آرزوي برآورده شدن كار مهم خود را داري و ميخواهي خداوند مهر شما را در دل آن كسي كه كار شما به دست اوست بياندازد و كار مهم شما را انجام دهد و حاجتت برآورده شود، شب جمعه دعاي ذيل را يكصد ويازده مرتبه قرائت كن و در اولين فرصت به دنبال حاجت خود برو كه به اذن خداوند جل جلاله برآورده است.

« وَ ذَا النُّونِ اِذْ ذَهَبَ مُغاضِباً فَظَنَّ اَنْ لَنْ نَقْدِرَ عَلَيْهِ فَنادى فِى الظُّلُماتِ اَنْ لا اِلهَ اِلاّ اَنْتَ سُبْحانَكَ اِنّى كُنْتُ مِنَ الظّالِمین »

دعا و دستورالعملی مجرب برای زیبا شدن چهره

در قرآن کریم و احادیث، از مفهوم «زیبا و زیبایی»، به «حُسن» و «جمال و جمیل» تعبیر شده است؛ و «حُسن»، یعنی، زیبائى و نیکوئى و یا هر چیزی که شادی آور و خوش آیند باشد.حسن و جمال به یک معنا هستند : اما «جمال و جمیل» به معنای زیبایی کثیر و زیاد است و این کلمه ها در قرآن کریم، به صورت های مختلف (مانند مصدر و اسم) به کار برده شده و زیبایی به این معنا مورد مدح و ستایش قرار گرفته است؛ مانند:

اینم ببین:  طلسم محبت شدید - طلسم عشق و محبت دفن کردن زیر خاک

«… قُولُوا لِلنَّاسِ حُسْناً…» :

به مردم نیک بگویید.

«إِنْ تَمْسَسْکُمْ حَسَنَة…»

اگر نیکى به شما برسد، آن ها را ناراحت میکند.

«فیهِنَّ خَیْراتٌ حِسان»

و در آن باغ هاى بهشتى، زنانى نیکو خلق و زیبایند

«فَاصْبِرْ صَبْراً جَمیلاً»

پس صبر کن صبر نیکو. (صبر جمیل، به معنی شکیبایى زیبا و قابل توجه است، و آن صبر و استقامتى است که تداوم داشته باشد، یأس و نومیدى به آن راه نیابد، و توأم با بی تابى و شکوه و آه و ناله نباشد.

«بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین» «به نام خداوند بخشنده مهربان، پیشنهاد من این هست که نسبت به من برتری جویی نکنید و به سمت من در آیید در حالی‌که تسلیم حق هستید.» بخواند «سوره نمل، آیه 30 و 31» «لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین» «اگر دل وی را به وسیله ایمان محکم نکرده بودیم، تا در زمره اهل ایمان در آید.» «سوره قصص، ایه 10»

دعا برای جذب شخص – دعای مهر و محبت

آیات شریفه ذیل را بر روغن بابونه بخواند و سپس آن روغن را به صورت یا جایی از بدن که لک و جوش دارد بمالد . بهتر است این عمل را روزانه یک مرتبه انجام دهد و پنج روز عمل را تکرار کند . بطور کامل جوش و لک از بین میرود. این آیات را بخواند :

(وَیَسْأَلُونَکَ عَنِ الْجِبَالِ فَقُلْ یَنسِفُهَا رَبِّی نَسْفًا (۱۰۵) فَیَذَرُهَا قَاعًا صَفْصَفًا (۱۰۶) لَّا تَرَىٰ فِیهَا عِوَجًا وَلَا أَمْتًا )

دعا برای به دل نشستن و افزایش محبت

این اذکار را نوشته و کاغذ آن را محکم جمع کند و بر بازوی دست راست ببندد و خود را به مطلوب بمالد یا اگر نتوانست با وی سخن گوید محبتش به قدری زیاد شود که دیگر حتی یک دقیقه نیز آرام و قرار نخواهد قرار گرفت این عمل بسیار مجرب است.

اینم ببین:  آیات قرآنی برای حاجت روایی و اجابت دعا و خواسته ها

بسم الله الرحمن الرحیم الم نشرح لک صدرک یا مجید و وضعنا عنک وزرک یا مجید فان مع العسر یسرا یا مجید فاذا فرغت فانصب یا مجید و الی ربک فارغب یا مجید فقال انی احببت حب الخیر.

روز پنج شنبه را روزه گرفته و با خرما افطار کند . بعد از نماز مغرب ۱۲۱ مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم بگوید

سپس بعد از نماز عشاء در رختخواب خویش بسم الله الرحمن الرحیم را آنقدر بگوید تا به خواب رود بعد از نماز صبح رزو جمعه نیز ۱۲۱ مرتبه نیز بگوید سپس این نوشته را با خود همیشه نگه دارد. علامه دمیری می گوید : قسم به خدا هر مرد یا زنی که این عمل را انجام دهد نزد مردم مانند شب ماه چهاردهم محبوب خواهد بود.

هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یک ساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این آیه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.

«بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»
(سوره نمل، آیه ۳۰ و ۳۱)
«لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین»
(سوره قصص، ایه ۱۰)

اعمالی برای زیبا شدن چهره

خارج شدن از ذلت معصیت خداوند به سوی اطاعت او
داشتن تقوای الهی
یاس از مردم و ناامیدی از آنها
انصاف داشتن در برخورد با مردم
گذشت از خطا کار و ظلم ظالم
عطا کردن به کسی که ما را محروم کرده است .
ایجاد پیوند با کسی که از انسان بریده است .
حفظ کردن زبان
داشتن توکل
داشتن تواضع
صبر بر مصیبت
شجاع بودن
جهاد در راه خدا
داشتن قناعت
فرو بردن خشم

اینم ببین:  دعای امام موسی کاظم علیه السلام برای دفع بلا و شر

برگرفته از دعا 786

**************************************

منبع : سایت دعا شفا سایت مرجع ذکر و دعا و آیات قرآنی

درباره‌ی سیّد محمد سیّدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *