دعاهای بسیار مجرب جهت دفع خوف ترس استرس

دعاهای بسیار مجرب جهت دفع خوف ترس استرس

دراین پست از سایت دعاشفا دعاهای بسیار مجرب جهت دفع خوف ترس استرس راقرار دادایم اکثر انسانها (به خصوص خانمها) در موقع خواب وقتی که تنها درمنزل یا مکانی سکوت باشند مورد ترس واسترس واهی قرار میگیرند یا احساس شئ یا موجود غیر طبیعی در آن مکان به آنها دست میدهد که سبب ترس واسترس میشود  جهت رفع ودفع این حالت آیه های زیر را مرتب تلاوت کرده یا آنها را برروی کاغذ تمیز وبدون خط تحریر وکتابت کرده و در اتاق خواب یا زیر سر خود هنگام خوابیدن قرار دهند تا بتوانند  با اطمینان خواب راحتی داشته باشند

photo_2022-11-24_17-59-12 دعاهای بسیار مجرب جهت دفع خوف ترس استرس
در امان ماندن از شر انس وجن و غیره مفید میباشد

این آیات برای رفع ترس ,استرس , گریه نوازد ,اضطراب ,آرامش خانواده هنگام جر وبحث ,در امان ماندن از شر انس وجن و غیره مفید میباشد,دعای دفع خوف و ترس,دعا برای رفع خوف و ترس,دعای رفع خوف و ترس,حرز خوف و ترس,دعا برای خوف و ترس

دعای جهت رفع ترس و دفع مجودات غیر ارگانیک:

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ وَيُخَوِّفُونَكَ بِالَّذِينَ مِنْ دُونِهِ وَمَنْ يُضْلِلِ اللَّهُ فَمَا لَهُ مِنْ هَادٍ (٣٦)

آیا خداوند برای (نجات و دفاع از) بنده‌اش كافی نیست؟! امّا آنها تو را از غیر او می‌ترسانند. و هر كس را خداوند گمراه كند، هیچ هدایت‌كننده‌ای ندارد!(۳۶)

لَهُمْ مِنْ فَوْقِهِمْ ظُلَلٌ مِنَ النَّارِ وَمِنْ تَحْتِهِمْ ظُلَلٌ ذَٰلِكَ يُخَوِّفُ اللَّهُ بِهِ عِبَادَهُ يَا عِبَادِ فَاتَّقُونِ (١٦)

برای آنان از بالای سرشان سایبانهایی از آتش، و در زیر پایشان نیز سایبانهایی از آتش است؛ این چیزی است كه خداوند با آن بندگانش را می‌ترساند! ای بندگان من! از نافرمانی من بپرهیزید!(۱۶)

اینم ببین:  اذکار مجرب برای عاقبت بخیری دفع خطرات و سختی ها

إِنَّمَا ذَٰلِكُمُ الشَّيْطَانُ يُخَوِّفُ أَوْلِيَآءَهُ فَلَا تَخَافُوهُمْ وَخَافُونِ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ (١٧٥)

این فقط شیطان است كه پیروان خود را (با سخنان و شایعات بی‌اساس،) می‌ترساند. از آنها نترسید! و تنها از من بترسید اگر ایمان دارید!(۱۷۵)

وَمَا نُرْسِلُ الْمُرْسَلِينَ إِلَّا مُبَشِّرِينَ وَمُنْذِرِينَ فَمَنْ آمَنَ وَأَصْلَحَ فَلَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ (٤٨)

ما پیامبران را، جز (به عنوان) بشارت دهنده و بیم دهنده، نمی‌فرستیم؛ آنها كه ایمان بیاورند و (خویشتن را) اصلاح كنند، نه ترسی بر آنهاست و نه غمگین می‌شوند.(۴۸)

أَلَآ إِنَّ أَوْلِيَآءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ (٦٢)

آگاه باشید (دوستان و) اولیای خدا، نه ترسی دارند و نه غمگین می‌شوند!(۶۲)

يَا عِبَادِ لَا خَوْفٌ عَلَيْكُمُ الْيَوْمَ وَلَآ أَنْتُمْ تَحْزَنُونَ (٦٨)

ای بندگان من! امروز نه ترسی بر شماست و نه اندوهگین می‌شوید!(۶۸)

تَتَجَافَىٰ جُنُوبُهُمْ عَنِ الْمَضَاجِعِ يَدْعُونَ رَبَّهُمْ خَوْفًا وَطَمَعًا وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ يُنْفِقُونَ (١٦)

پهلوهایشان از بسترها در دل شب دور می‌شود (و بپا می‌خیزند و رو به درگاه خدا می آورند) و پروردگار خود را با بیم و امید می‌خوانند، و از آنچه به آنان روزی داده‌ایم انفاق می‌كنند!(۱۶)

وَإِذْ قُلْنَا لَكَ إِنَّ رَبَّكَ أَحَاطَ بِالنَّاسِ وَمَا جَعَلْنَا الرُّؤْيَا الَّتِيٓ أَرَيْنَاكَ إِلَّا فِتْنَةً لِلنَّاسِ وَالشَّجَرَةَ الْمَلْعُونَةَ فِي الْقُرْآنِ وَنُخَوِّفُهُمْ فَمَا يَزِيدُهُمْ إِلَّا طُغْيَانًا كَبِيرًا (٦٠)

(به یاد آور) زمانی را كه به تو گفتیم: «پروردگارت احاطه كامل به مردم دارد؛ (و از وضعشان كاملاً آگاه است.) و ما آن رؤیایی را كه به تو نشان دادیم، فقط برای آزمایش مردم بود؛ همچنین شجره ملعونه [= درخت نفرین شده‌] را كه در قرآن ذكر كرده‌ایم. ما آنها را بیم داده (و انذار) می‌كنیم؛ اما جز طغیان عظیم، چیزی بر آنها نمی‌افزاید!»(۶۰)

اینم ببین:  دعای رسیدن به ثروت جایگاه و کسب روزی سریع الاثر

برگرفته ار سایت اهنوس

درباره‌ی سیّد محمد سیّد محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *