آخرین خبرها

برای حاجت گرفتن سریع چه سوره ای بخوانیم ؟

در این بخش از سایت ذکر و دعا و ختم و تعبیر خواب دعا شفا doashafa.com برای حاجت گرفتن سریع چه سوره ای بخوانیم ؟ را قرار دادیم . سوره قرآنی بسیار مجرب و سریع الاجابه برای براورده شدن هر حاجت و خواسته فوری و تضمینی و سریع . اگر هر حاجت و خواسته ای دارید جهت برآورده شدن ان حاجت و خواسته می توانید سوره زیر را بخوانید از مجربات است …

برای-حاجت-گرفتن-سریع-چه-سوره-ای-بخوانیم-؟ برای حاجت گرفتن سریع چه سوره ای بخوانیم ؟

سوره برای حاجت گرفتن,سوره سریع الاجابه حاجت,سوره قوی و مجرب مخصوص حاجت,سوره قرانی برای طلب حاجت,سوره ای که سریع و فوری حاجت میده

برای حاجت گرفتن سریع چه سوره ای بخوانیم ؟

مرحوم لواسانی می گوید:

اگر سوره و الشمس” را به وقت امدن باران ۱۰۰ بار بخواند و از خدا حاجت خویش را بخواهد البته حاجت او روا خواهد شد.

مرحوم لواسانی می گوید:

به جهت برامدن حاجات شرعیه و پیروزی در کارهای مهم در مدت ۱۲ روز و هر روزی در زمانی که ۲ یا ۳ ساعت از صبح گذشته باشد در گوشه ای خلوت ۱۲ رکعت نماز به جای آورد که ۶ عدد نماز دو رکعتی خواهد شد نماز ها را به نیت رسیدن به حاجت بخواند در هر رکعت بعد از حمد ۱۲ مرتبه سوره توحید خوانده و بعد از نماز ۱۲۰۰ مرتبه بگوید

یا بَدیعَ العَجائِبِ بالخَیرِ ایرحَمنی

مکرر اتفاق افتاده که در همان روز اول مطلب براورده شده است اما باید باقی ایام را انجام دهد تا ۱۲ روز کامل شود.

دعای توسل:

محمد ابن بابویه دعای توسل را از ائمه (ع) نقل کرده و گفته است که این دعا را در هیچ امری نخواندم، مگر آن که اثر اجابت آن را به زودی یافتم.

اینم ببین:  دعایی برای محفوظ ماندن از بلا و مشکل و درخواست کمک از خدا

دعای اسم اعظم:

سید علیخان شیرازی در کتاب «کلم طیب» نقل فرموده:

اسم اعظم خدای تعالی آن است که افتتاح او «الله» و اختتام او «هو» است، هر که اسم اعظم خدای تعالی را روزی ۱۱ بار ورد خود قرار بدهد، هر آینه هر امر مهم جزئی و کلی برای او آسان شود و آن اسم اعظم پنج آیه از پنج سوره مبارکه بقره، آل عمران، نساء، طه و تغابن است، با این ویژگی که حروف آن نقطه ندارد و تغییری در اعراب آنها صورت نمی گیرد:

«الله لا إله إلا هو الحی القیوم…» تا آخر آیه الکرسی

«الله لا اله الا هو …نزل علیک الکتاب …»

«الله لا إله ان هو لیجمعنکم …»

«الله لا إله ان هو له الاسماء…»

«الله لا إله الا هو و علی إلله…»

از نظر شیخ محمدحسین اویسی

قبل از هر دعا ۸ عدد از نام های باری تعالی را بخوانند مجرب یا دائم، یا حی، یا وَترُ، یا فرد یا احد یا قوی یا قدیم یا قادر یا قاد شخصی از یکی از صالحان پرسید مرا دعائی بیاموز که به اجابت نزدیک تر باشد گفت در اول دعا بگو ” ربنا” آنگاه حاجت خور را طلب کن که خدای تعالی اگر صلاح بداند اجابت کند.

از ختم هایی که سریع التاثیر است و زود نتیجه می دهد این ختم است

رو به قبله و با طهارت و حضور قلب ۵۷۵ مرتبه بگو : بسم الله الرحمن الرحیم “اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بَعلِِها و بَنیها و السر المُستُودَعِ بِعَدَدِ مااَحاطَ بِهِ عِلمُکَ”

اینم ببین:  دعای قوی برای ارتقای شغل و مقام و پیشرفت شغلی 100% تضمینی و مجرب

این عمل تا سه روز تکرار شود.

نماز کن فیکون:

برای رسیدن به حاجات شرعی این نماز بسیار مجرب است و علت نام گذاری ان به “کن فیکون” این است که چنان چه فاصله بین مطلوب ونمازگزار شرق و غرب باشد به مطلوب خویش خواهد رسید و کیفیت آن چنین است.

بعد از وقت شرعی نماز عشا در شب جمعه به مکانی خلوت رفته و دو رکعت نماز حاجت بخواند. در رکعت اول بعد از سوره حمد انعام را تا ایه ” وکنتم عن ایاته تستکبرون”( انعام / ۹۳) و در رکعت دوم سوره انعام را تا اخر سوره بخواند. سپس قنوت به جای اورده و نماز را تمام کندبعد از نماز ۱۰۰۰ مرتبه صلوات بفرستد و بعد از آن حاجت خویش را از خداوند کریم طلب کند البته به حاجت خویش خواهد رسید.

مرحوم لواسانی گوید:

از جمله مجرباتی که هیچ شکی در استجابت آن نیست این است که د سه شب متوالی در گوشه خلوتی نشسته و در هر شب ۱۰۰۰ مرتبه بگوید:

الهی الهی قَد اِنقَطَعَ رَجائی عن الخلق و اَنتَ رَجائی

سپس حاجت خویش را طلب کند.

مرحوم لواسانی می گوید:

دو رکعت نماز بخواند و سپس بعد از نماز رو به قبله ۲۳۹۴ مرتبه بگوید:

“لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

بی شک مطلب او حاصل خواهد شد.

برگرفته از دعا 786

**************************************

منبع : سایت دعا شفا سایت مرجع ذکر و دعا و آیات قرآنی

درباره‌ی سیّد محمد سیّدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *