انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم

انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم

 

(خاتم ستاره حضرت سلیمان (ع)  معروف به ستاره داوود) :

دارنده این لوح از جمیع بلایا ی جن و انس در امان است.برای عزیز و محترم شدن نزد همگان ،کارگشایی حتی در اموری که دیگر امیدی به سرانجام رسیدن آن ندارید ،کاربرد دارد.برای مقبول القول شدن ،جذب رزق و روزی و به دست آوردن ثروت،ازدواج و بخت گشایی ،سلامتی و طول عمر باعزت است.

6par-davood-2 انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم
انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم

برخی از کتب در قدیم و اخیر خواصی متفاوت به همراه دستورالعمهایی مختلف برای استفاده از خاتم ستاره داود (نجمه داود) بیان داشته اند. خواصی مثل شجاعت و دفع بلا ، افزایش رزق و از این قبیل را اکثرا بیان داشته اند .

به همراه داشتن و استفاده از ستاره شش پر حضرت داوود (ع) (که بر روی هفت جوش سلیمانی حک شده است ) خواص مختلفه و عجایب و غرایب فراوان دارد.

برخی از خواص شمسه شش پر داوودی (معروف به خاتم ستاره سلیمان) عبارتند از :

گشایش کارها و امورات بطور کلی ، شرف و بزرگی در دنیا و آخرت ، زیاد شدن رزق و روزی ، عزت و بزرگی در زندگی و مورد احترام واقع شدن ، پذیرفته شدن سخن نزد همگان ، سعادت در زندگی دنیوی ، شجاعت و اعتماد به نفس ، ایجاد مهر و محبت بین زن و شوهر ، زیاد شدن مهر و محبت و جلب و تسخیر قلوب  ، حفاظت شدن در برابر خطرات وشیطان و آفت ها ، شفای بیماری ، دفع شر دشمن و دفع شر جن وانس ، دفع همزاد بطور کلی (بسیار مجرب و فوری) ، دفع چشم زخم و باطل السحر و خواص بیشمار دیگر…..

انگشتر-نجم-داود انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم
انگشتر حدید نقره ستاره داود خاتم سلیمان اکسیر اعظم

در کتب قدیم روایات بسیاری در این زمینه مذکور است که اختصارا به دو مورد اشاره میشود :

حسین بن موسی بن جعفر گوید : در دست محمد بن علی الرضا (ع) ( یعنی امام جواد (ع) ) خاتمی از نقره و براق دیدم . پس به ایشان عرض کردم : کسی همچون شما چنین خاتمی در دست دارد : ایشان (ع) فرمود : این خاتم سلیمان بن داوود (ع) است . مستدرک الوسائل ج 3 ص 284.

شیخ طبرسی در حاشیه ی مکارم الاخلاق الشیخ الطبرسی ص 401 ذکر می کند که آن ستاره ی معروف داوود (ع) یعنی ستاره ی شش گوش است و عکس این ستاره ی شش گوش را نیز در کتابش کشیده است .

همچین برخی دیگر از خواصش دفع جمیع بلایا و خطرات ،سفر ایمن داشتن،دفع افراد شرور و بدجنس،قوی ترین باطل السحر و دفع کننده چشم زخم ،راه گشایی و عبور از شرایط سخت و لاینحل زندگی ،و بسیار موارد دیگر گوشه ای از هزاران فضیلت و خاصیت این لوح عظیم الشان می باشد.

خاتم عظیم الشان  حضرت داوود ، به همراه دعاهای مخصوصه ، با رعایت کامل آداب و شرایط و توسط استاد فن انجام میگردد و بسیار زیاد موثر و مجرب است.   این خاتم شریف به دو صورت انگشتر یا آویز برای خانمها و آقایان با هزینه مناسب قابل انجام است.

قواعد و دستورالعملهای نگهداری و روشهای استفاده از طلسم ستاره داوود برای دارنده ، بطور کامل توضیح داده خواهد شد و به اسم فرد یا افراد مورد نظر انجام خواهد شد.

 

0245-1024x748 انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم
دستبند چرمی ستاره داود – گردنبند عقیق و لوح هفت جوش ستاره سلیمان نبی
photo_2020-02-14_22-21-24-150x150 انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم
دستبند چرمی ستاره داود – گردنبند عقیق و لوح هفت جوش ستاره سلیمان نبی

 

0305 انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم
دستبند چرمی ستاره داود – گردنبند عقیق و لوح هفت جوش ستاره سلیمان نبی

 

0299 انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم

 

 جهت سفارش انجام طلسم ستاره داوود میتوانیدبا ما تماس بگیرید .

 

خاتم مستطاب اکسیر اعظم ستاره داوود (ع) :

گشایش تمام کارها، شرف و بزرگی،رزق و ثروت ، ایجاد مهر و محبت، دفع همزاد ، شفای بیماری و ….

    جهت سفارش انجام طلسم ستاره داوود میتوانیدبا ما تماس بگیرید .

 

 

انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم , طلسم ستاره خاتم سليمان,خواص لوح خاتم سلیمانی,خواص دعای حضرت سلیمان,خواص طلسم ستاره سلیمان نبی,عکس واقعی انگشتر حضرت سلیمان,عکس انگشتر حضرت سلیمان,طلسم ستاره داوود,خواص طلسم ستاره داوود,ستاره داوود در اسلام,انگشتر ستاره داوود,گردنبند ستاره داوود,خواصستاره داود,خواص انگشتر ستاره داوود, ,اکسیر اعظم ستاره داودمتن دعای خاتم سلیمان,عکس واقعی انگشتر حضرت سلیمان,خواص دعای حضرت سلیمان,طلسم خاتم سليمان,عکس انگشتر حضرت سلیمان,خواص ستاره داوود,گردنبند ستاره داوود, گردنبند و انگشتر ستاره سلیمان , انگشتر ستاره سلیمان معروف به ستاره داود , خاتم ستاره داود و خاتم ستاره سلیمان , انگشتر برنجی ستاره سلیمان

 

 

 

انگشتر و گردنبند ستاره سلیمان معروف به اکسیر اعظم