ختم انعام صغیر جهت شفای بیمار – طلب حاجت مهم

0

ختم انعام صغیر جهت شفای بیمار – طلب حاجت مهم

شفای بیماری با دعای مجرب شفا یافتن با ختم انعام دعایی برای طلب حاجات مهم و فوری دعای مجرب برای شفای بیماری دعای طلب حاجت و روا شدن حاجت دعای طلب حاجات مهم ختمی مجرب و اسان برای شفای بیمار ختم مجرب مهم ختم مجرب برای شفای بیمار ختم انعام صغیرجهت شفای بیمار - طلب حاجت مهم ختم انعام صغیر جهت شفای بیمار - طلب حاجت مهم ختم انعام برای شفای بیمار لاعلاج
ختم انعام صغیر جهت شفای بیمار – طلب حاجت مهم

دو ختم شریف ذیل از ختومات مجرب برای حوایج مهم میباشند.

برای شفای بیمار صعب العلاج از هر نوعی که باشد ، با توکل به خدا و با نیت شفای بیمار ۷ نفر نزد بیمار نشسته و با هم و در یک زمان شروع به قرائت سوره زیر کنند.
سپس هر یک که به لفظ دو، جلاله رسیدند ، در آیه شریفه «رسل الله» در بین دو الله این دعا را بخوانند و پس از اتمام، شروع بخواندن کنند تا سوره تمام شود .

بسم الله الرحمن الرحیم اللهم ارحم جلده الرقیق و عظمه الدقیق و یعوذبک من شدة الحریق یا ام ملدم إن کنت آمنت باللّه الأعظم فلا تأکلى اللحم و لاتشربى الدم و لا تصدعى الرأس، و لا تفورى من الفم و تحوَّلى عنه إلى من یزعم أن مع اللّه إلها آخر فإنه یشهدأن لا إله إلا اللّه وحده لاشریک له و أن محمداً عبده و رسوله .

 

ختم یک هفته ای جهت حوائج مهمه

برای رسیدن به حوایج مهمه در تمامی زمینه ها ، در ابتدا با ایمان واعتقاد قلبی اگر این ذکرها را به مدت یک هفته بگوید به هر حاجتی خواهد رسید.

شنبه؛ ۱۰۰۰ مرتبه: (یا حی یا قیوم)
یکشنبه؛ ۱۰۰۰ مرتبه: (ایاک نعبد و ایاک نستعین)
دوشنبه؛ ۱۰۰۰ مرتبه: (سبحان الله و الحمد لله)
سه‌شنبه؛ ۱۰۰۰مرتبه: (یا الله یا رحمن)
۴شنبه؛ ۱۰۰۰ مرتبه: (حسبی الله و نعم الوکیل)
پنج‌شنبه؛ ۱۰۰۰ مرتبه: (یا غفور یا رحیم)
جمعه؛ ۱۰۰۰ مرتبه:( یا ذالجلال و الاکرام)

سپس بعد از خواندن ذکر جمعه ۱۰۰ صلوات بفرستدو هر جمعه ۱۰۰ صلوات را تکرار کند .

 

 

ختم انعام صغیر جهت شفای بیمار – طلب حاجت مهم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 16 =