بخت گشاییدعا و ذکر مجرب

بخت گشایی و گشایش بخت مجرب – دعای ازدواج آسان

دعایی برای بخت گشایی و ازدواج دعایی برای ازدواج فوری و مجرب و اسان دعای مجرب برای گشایش بخت فوری دعای گشایش بخت قرانی فوری و مجرب دعای فوری گشایش بخت دعای بخت گشایی و ازدواج آسان و فوری دعای بخت گشایی پسر و دختر دعای ازدواج و گشایش بخت مجرب دعای ازدواج فوری دختر و پسر دعا برای گشایش بخت دختر بخت گشایی و گشایش بخت مجرب - دعای ازدواج آسان
بخت گشایی و گشایش بخت مجرب – دعای ازدواج آسان

بخت گشایی و گشایش بخت مجرب – دعای ازدواج آسان

در این مطلب از doashafa.com دعایی برای بخت گشایی و ازدواج در نظر گرفته ایم.

دعاهای زبادی برای بخت گشایی و ازدواج در کتب ادعیه معتبره موجود است که بعضا مجرب و موثر است. دعای شریفه ذیل برای ازدواج کردن و به خانه بخت رفتن بخت گشایی و گشایش بخت مجرب و متأهل شدن و خوشبختی دختر و پسر میباشد و در کتب برخی از علما به این دعای شریف اشاره شده است.

و دستورالعمل آن بدین شرح است که باید همراه با نیت خالصانه و با تقرب به درگاه الهی و با طهارت و وضو و رو به قبله دعای شریف ذیل را نوشته وبا خود همراه داشته باشد . بهتر است که دعای شریف ذیل را با جوهر روحانی (گلاب و زعفران و مشک و یا ترکیب زعفران و آب باران ) و در کاغذ زرد رزنگ یا کاغذ کاهی بنویسد و به همراه نگهدارد.

بسم الله الرحمن الرحیم
یا حلیم لا تعجل یا کریم و الحیواة و الملکوت یا ذاالجلال و القلوب و ذو الشفاعة یا ذالرحمة الواسعة یا لا اله الا الله محمد رسول الله الملک المحمود الکریم الوجود الغفور الودود ذو التوفیق بالله توکلت یا رحمن به یا قیوم توکلت یارحمن یا رحیم برحمتک یا ارحم الراحمین .

 

بخت گشایی و گشایش بخت مجرب – دعای ازدواج آسان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

بستن
بستن